Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Meleg, Bi srácok: Találkoztato...

Meleg, Bi srácok: Találkoztatok már hozzátok nagyon hasonló mentalitású sráccal?

Figyelt kérdés

Lassan egy éve hogy ismerkedek, s most nemrég megismertem egy srácot, igaz magasabb, igaz a haja nem barna, de lélekben mintha az lelke az ikertestvérem lenne. Ugyanazt a műfajt kedveli zeneileg, de írása is nagyon hasonlít az enyémre, sorolni lehetne még sorolni, de lényeg az hasonlít.

Jártatok már így?

Igen, itt arra is kíváncsi lennék, lett-e kapcsolat ebből?



2013. dec. 31. 11:02
 1/4 h0tb0y válasza:
Nem találkoztam ilyennel, de szerintem nem lenne kapcsolat belőle. Pont jó, hogy a barátom meg én jó pár dologban különbözünk :D
2013. dec. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ha találkoztál volna ilyennel, hidd el másképpen gondolnád :P

Ami azt illeti, van pár ellentétünk sőt.. de ez az érzés valami hatalmas.. úgy érzem mintha ő és én vagyunk ketten egy egész.. nagyon különös..

Persze én vagyok a galamblelkű :D Ő meg mindig megmondja a tutit :)

Fú.. leírhatnék egy teljes regényt.. de remélem, lesz pár válaszoló aki találkozott ilyennel és ő is szárnyalni kezdett ettől ^^

2013. dec. 31. 12:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, egyszer volt egy srác, akivel beszélgettem. Szinte mindenben megegyeztünk, azonos filmek, azonos dolgokban hittünk, ugyanaz volt szinte mindenben az ízlésünk, és tetszett is a srác, csak aztán idegesítővé vált számomra a folytonos szerelmeskedő dumájával, mivel én nem nagyon vagyok ilyen típus, és valahogy azóta, mióta egyszer összevesztünk, nem beszélek vele.
2014. jan. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

# 3as! Bocsáss meg neki!

Ilyen sráccal csak egyszer találkozol az életben.

Hidd el, már nagyon megbánta hogy elszállt kicsit magától.

Nálunk is ez történt, de megbeszéltük.

2014. jan. 2. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!