Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy tudnék ezen változtatni?...

Hogy tudnék ezen változtatni? (Részletek lent)

Figyelt kérdés

Elég szar gyerekkorom volt és sokáig nem voltak barátaim,állandóan én voltam az akibe belekötöttek.Már vannak olyan emberek körülöttem,akik a barátjuknak tartanak,de én mégse érzek semmit,barátnőm soha nem volt és nem igazán tudom elengedni a sok haragot és gyűlöletet,ami felgyülemlett bennem.Amikor valaki közelebb kerül én valamiért eltaszítom és úgy érzem képtelen vagyok bármilyen emberi kapcsolatra.Mit tudok tenni az ellen,hogy ne taszítsak el több embert és ne fogjon el az a furcsa érzés,ami magányra kéztet?

23/F


2014. máj. 27. 17:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Lazíts, ne kattogj annyit ezen a témán. Próbálj nyitni mások felé és ne a múltbéli sérelmeiddel foglalkozz.
2014. máj. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nyitni nyitok is mások felé.
2014. máj. 30. 10:57
 3/3 anonim válasza:
Kerülj társaságba, próbálj nem gondolni a múltra... legyél minnél több ember között minnél több ideig és egy idő után majd szocializálódsz:)
2014. jún. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!