Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan tudnék változtatni a...

Hogyan tudnék változtatni a lányokhoz való viszonyulásomon? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Első hallásra talán úgy fog tűnni, hogy ez egy sokadszorra kitárgyalt téma, de szeretném egy kicsit bővebben kifejteni a kérdést, és remélhetőleg jobban kifejtett válaszokat is kapni.

Tehát: rengeteget hallottam arról - a már már tipikus - véleményről, hogy a lányokkal alapvetően nem szabad túl kedvesnek lenni, nem szabad "úriember módjára" közeledni. Valaki odáig megy, hogy kifejezetten tapló módon kell viselkedni velük.

Én tényleg teljesen kételkedve fogadtam az ilyen álláspontokat. Azonban most, hogy némileg több saját tapasztalattal rendelkezek, úgy érzem még is csak nekik van igazuk.

Próbáltam a lányokhoz " normális " módon közeledni, de leginkább oda lyukadtam ki, hogy szereztem pár jó barátot. És tényleg barátokat, amit egyébként egyáltalán nem bánok. Na de.

Azért talán érthető, hogy szeretnék egy barátnőt magamnak.

Most hogy vannak a "lány barátaim", lehetőségem adódott egy kicsit betekintést nyernem a viselkedésükbe, ha a férfiakról van szó.

Teljesen tipikusan én vagyok az, akinek elmondják, hogy a férfiak milyen szemetek, és hogy milyen bunkó módon közelednek hozzájuk. És hogy én persze milyen rendes vagyok, mert én tudom élvezni a társaságat anélkül, hogy lefeküdnénk. Még egyszer mondom, én tényleg élvezem a társaságukat így is. De egy nőre is szükségem van :)


Szóval vannak ezek a férfiak - akikről mesélnek nekem. Akik nyíltan a szexualitásukat kifejezve közelednek feléjük. De ezek között azért mindig akad olyan, aki célba ér.

Én most így érzem a dolgot: a lányoknak hiába van elegük belőlük, de ha a sok közül az egyik tetszik nekik, még is csak őt fogják választani, és nem az olyanokat mint én.


És a kérdésem lényege - bár nagyon érdekelnek a fentiekkel kapcsolatos vélemények is - én most mit csináljak? Egyszerűen szeretek normális módon viselkedni a lányokkal. Nekem ez így nem megy. Hogy lehetne magamra erőltetni egy ilyen szerepet - legalább azokkal a lányokkal szemben, akik tetszenek nekem ? És ne értsetek félre, nem az a típus vagyok, aki szerelmet vall az első találkozás után. Egyszerűen csak próbálok tiszteletet mutatni.

Vagy ez nem fog menni és én leszek az, aki majd később jó lesz férjnek, és addig is végig kell néznem, ahogy mások kiélhetik magukat?


2014. márc. 29. 20:53
 1/6 anonim válasza:
Nagyon ismerős a helyzeted. Én is jártam így. Én sem akartam pimasz, bunkóbb módon viselkedni a lányokkal, de kedvességgel semmire sem mentem. Aztán jött a stílusváltás. Nem tudom, hogy ez másnál is így van-e, de nekem ezzel a flegma stílussal eddig csak szex jött össze. De lényegesen többre jutottam, mint kedves bánásmóddal.
2014. márc. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nem leszel tapló, mint ahogy azt az idióták javasolják, akkor majd találni fogsz magadnak egy olyan lányt, aki illik hozzád. Nagyon sablonszöveg, de legyél olyan, mint amilyen. Lehet, sőt valószínű, hogy sok időbe fog telni, de előbb utóbb találni fogsz egy magadhoz illő lányt.
2014. márc. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne fiúbarátként közeledj hozzájuk, hanem mint egy férfi, aki vonzódik hozzájuk.

Bókolj neki néhányszor (max.4-5), többször is nézz bele mélyen a szemébe. Tedd nyilvánvalóvá, hogy a későbbiekben is akarsz vele találkozni RANDEVÚN.

2014. márc. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lányként mondom, hogy ha épp egy bunkó pasihoz vonzódom (ez amúgy szerencsére elég ritka) akkor keresem benne a jó dolgokat. A számomra vonzó tulajdonságokat. És meggyőzöm magam, hogy okkal bunkó. Próbálom keresni az okot, és megszüntetni azt. Azt hiszem titkon azt remélem, hogy majd pont miattam változik.

Utálom magam, hogy lány létemre ezt tanácsolom (mert én ráadásul pont nem a bunkópártiakhoz tartozom), de megpróbálhatod egy kicsit elrejteni a kedves éned. A környezetemben gyakran látom, hogy a lányokat meg lehet fogni bunkósággal, viszont mivel úgy ismerem a barátnőimet mint a rossz pénzt, azt is tudom, hogy megtartani (őket legalábbis) kedvességgel lehet. Szóval ha bunkóból szépen lassan átmész egy kedves, de határozott férfiba, az nyerő stratégia lehet. Más kérdés, hogy ezidő alatt mennyire ábrándulsz ki a lányból, és hogy egyáltalán megtetszene-e egy ilyen típusú lány.

Ha nagyon nem akarsz bunkó lenni, akkor pedig maradj ugyanilyen. A nagy számok törvénye miatt egyszer befut majd egy lány, aki a barátságodnál többet is akar majd :)

2014. márc. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem az a problémám a rendes fiúkkal, hogy megismerkedünk, beszélgetünk, alakulna köztünk valami és akkor azzal rontják el, hogy nagyon elkezdenek ragaszkodni, ugy érzem velük magam, hogy ők teljesen ugy gondolkoznak hogy szerelmesek belém, és a lelküket kiteszik, én meg még ott tartanék, hogy menjünk el kicsit bulizni, ismerkedni, érezzük jól magunkat. Az olyan fiúk mint akikről irták, annyira akarják a kapcsolatot, hogy én megijedek ettől, nem szivesen utasitanám vissza, ezért bele se merek kezdezni. A szélhámossabb fiúknál minden egyszerübb, mert elkezd alakulni azt ha
2014. ápr. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5-folyt. nem tetszik valami az elején simán elküldhetem. Egy rendes fiúval ugy érzem én se viselkedhetem ugy, hogy nem tetszik elküldöm az elején. Ha lazábban fognátok fel, hogy ismerjük meg egymást, legyen pár közös program és ha mernétek szexu
2014. ápr. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!