Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl passzív vagyok a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Canadafan kérdése:

Túl passzív vagyok a kapcsolataimban, hogyan lehet ezen változtatni? Részletek alább.

Figyelt kérdés
Úgy próbálom megismerni a másikat, hogy inkább ő vezeti a beszélgetést, néha persze én is beszúrok kérdéseket, de nem vagyok egy aktív faggató. Mindig is azt csináltam, hogy a viselkedésből, kisugárzásból szereztem információkat és az bőven elég volt. De most van valaki akit szeretnék aktívan megismerni, nem akarom, hogy azt érezze le sem szarom.. De ha kitalálok egy csomó kérdést az még olyan erőltetett.. Vagy ennyi a titka?
2013. febr. 26. 11:06
 1/3 anonim ***** válasza:

néha kérdezz spontán

ahogy beszélgettek úgy kérdezz néha bele- rá,te is mondhatsz ezt azt magadról

2013. febr. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én szeretem, ha egy férfi kérdezősködik ismérkedésnél. Azt jelenti, hogy érdeklem.
2013. febr. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam, hogy én nő vagyok.. egyébként én is szeretem ha a férfi kérdezősködik ismerkedésnél :))
2013. febr. 26. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!