Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hirtelen miért hagyta abba az...

Hirtelen miért hagyta abba az "irogatást"?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy fiu aki minden nap ramirt kb 2-4 heten keresztul, mindig hulyeskedtunk, baratkent tekintettunk egymasra (legalabbis en nem akartam tobbet). Mindig o irt ram, olyan nem volt h en max csak egyszer de akkor is valami nagyobb indokkal nem csak ugy ahogy o szokott pl.: szia, hogy vagy? Stb... Nagyon jofejnek tunt es olyan boldog voltam h vegre lesz egy fiu legjobb baratom.. De mostmar szombat ota nem beszeltunk, es felek h megharagudott valamiert. Megkerdezni nem szeretnem tole h van e valami baja mert akkor hisztisnek tartana szerintem... Bar szombat ota nem beszeltunk, facebook posztok alatt nehany szot valtottunk meg "lajkolja" a bejegyzeseim.. De olyan fura h mar nem ir.. Miert? Szerintetek tulreagalom? Bocsi az idetlen kerdesert, de koszi elore is aki segit! 16/L

2014. máj. 28. 22:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen,lehet,hogy túlreagálod,de az is lehet,hogy egyszerűen rájött és megunta,hogy te nem írsz rá máskor,csak akkor,amikor szükséged van rá.
2014. máj. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Na következő a szituáció: Tudom, mert én is ilyen vagyok. Mármint ha az illető is olyan, mint én. Írj neki te is. Én hajlamos vagyok elhinni, bebeszélni magamnak, ha mindig csak én írok egy lánynak, hogy idegesítem, vagy csak én akarok vele beszélni. Írj neki te is! Mutasd meg, hogy nem csak ő akar beszélgetni.
2014. máj. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
lehet megunta, hogy mindig csak ő keres. egy idő után olyan érzés lehet neki, mintha nem is érdekelne.. írj rá:)
2014. máj. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De félek, hogy már nem kiváncsi rám, azért nem ír már, én meg idegesíteném azzal hogy ráirok :( nagyon kicsi az önbizalmam
2014. máj. 28. 22:11
 5/7 anonim ***** válasza:
Az nagyon jól tud esni, mikor 4 hete írogatsz egy lánynak, és minden esetben te írsz neki, ő sosem ír neked. Szerintem elkönyvelte magában, hogy nem érdekled, és keresett egy másik lányt, akinek írogathat.
2014. máj. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igazuk van az eddigieknek. Én még annyit tennék hozzá, hogy a fiú biztos nem csak úgy haverságból írogat rád, hanem mert akar valamit. Heteken keresztül minden nap én legalábbis biztos csak akkor "zaklatnék" egy csajt, ha tetszene, és nem csak azért, hogy barátkozzak :D


Úgyhogy szerintem rájött, hogy te nem így érzel, és mivel te nem keresed stb., ezért letett rólad.


Úgyhogy, ha tetszik neked, írj rá nyugodtan, ha pedig nem tetszik, mint pasi, akkor hagyd. :)

2014. máj. 29. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
írj te is neki :)
2014. máj. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!