Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti hogy próbáljátok motiválni,...

Ti hogy próbáljátok motiválni, inspirálni magatokat?

Figyelt kérdés

nincsenek barátaim, nincs párom, nincs pénzem, jelenleg tanuló vagyok. kapcsolataim vannak, de barátaim nem igazán. családi helyzetem is szar, apánk megkeseríti az életünket, gyűlöljük teljes szívből, de elmenni nem tudunk tőle, még.

nagyon könnyen elszontyolodok, leginkább az szokott fájni, ha látom a sok embert milyen jól érzik magukat egymással, nekem meg nincsen semmim és senkim az égegyadta világon. akik számomra kedvesek azoknak többnyire arra vagyok jó, hogy segítsek nekik, legalábbis én nagyon így érzem...

néha csoporttársaimmal esetleg elmegyünk meginni egy sört, ott jól elbeszélgetünk, de a hétvégéket mindig itthon töltöm mert sajnos kezdek túl konzervatív lenni az bulizásokhoz illetve pénzem sincs. munkát kerestem, de ennyi tanulni való mellett egyszerűen nem bírok vállalni heti 20 órát... semmi önbizalmam nincs, hiába próbálkozok nem ezt mutatni, de már kezd látszani rajtam...legalábbis már mondták... én próbálok mindent kihozni magamból de így nagyon nehéz..



lassan 21F


2014. máj. 30. 12:39
 1/7 A kérdező kommentje:
apám*
2014. máj. 30. 12:39
 2/7 anonim ***** válasza:
Ki kellene szakadnod kicsit a szokásos közegből, elmenni nyári egyetemre külföldre, vagy csak itthon valami új társaságba csöppenni, legyen az önkéntes fiatalok csoportja, vagy valami hobbi. Erősen gyúrni kellene a szoft skilljeidre (kommunikáció) hogy érvényesülni tudj.
2014. máj. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. nyári egyetemre hívtak, hogy menjek de nincs pénzem rá. ez van


kommunikációval egyet értek, de miből szűrted le, hogy nem jó ez a készségem ? Mondjuk nem érzem azt, hogy szörnyű lenne, nem makogok, összeszedetten tudok beszélni, bár igaz gyakran túl gyorsan.

2014. máj. 30. 13:13
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát, akkor menj olyanokra, amik ingyenesek. Többször is voltam már olyanon, hogy csak az oda-vissza utat kellett fizetni, és 3-4-5 hétig teljes ellátást kaptál, olcsóbb volt mint itthon lenni. Nézd milyen lehetőségek vannak az egyetemed külügyi hírei között, tartsd nyitva a szemed. A kommunikációs gondot meg mondjuk abból szűrtem le, hogy zéró az önbizalmad és az emberi kapcsolataid mélysége. Nyilván lenne még hová fejlődni.
2014. máj. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hat nem tudom eddig az emberek tobbsegevel nagyon jol elbeszélgettem. Akar a buszon egy vadidegennel, akar ismerőseimmel. Ilyen gondom nincs.
2014. máj. 30. 16:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Elég csak szétnéznem a környezetemben, az nagy motivációt ad arra, hogy tegyek azért, hogy kiszakadjak innen.
2014. máj. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 rebusska válasza:
legyen onbizalmad! sose feledd, csodalatos ember vagy! 21 evesen nem kotelezo bulizni! tanulj! sokat, az a lenyeg. merits erot sajat magadbol:) barmire kepes lehetsz. Isten megsegit:)
2014. jún. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!