Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elmentem utazni és a barátnőm...

Elmentem utazni és a barátnőm belepiszkált a neveldés játékaimba ( Ebnevelde és a Howrse tanya próbáljátok ki! ) És ez nekem nagyon rosszul esett. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. júl. 21. 16:57
 1/10 anonim ***** válasza:

HÁny éves vagy? 8-11 évesen még joggal sértődsz meg de ha több vagy akkor kicsit gyerekes.

De akár hány éves is vagy nem tudsz mást csinálni mint megkérdezni tőle hogy mire volt jó majd megbocsájtani neki.

2013. júl. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mit tegyél? Emeld fel a fejed a gép mögül, és vedd észre, mennyivel fontosabb és izgalmasabb dolgok is vannak, mint ezek a hülye játékok.

Nem mondom, kell néha agyatlan kikapcsolódás, de az már gond, ha túlságosan komolyan veszed.

2013. júl. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nőj fel! :)
2013. júl. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
9 éves leszek, még nem tudok felnőni. :(
2013. júl. 22. 13:17
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem 2 külön okból csinálhatta

1 lehet hogy segíteni akart

2 vagy direkt megakart bántani

szerintem kérdezd meg tőle miért csinálta

csk kérdezd meg tőle de miért tudja a jelszavadat???

2013. júl. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mert amikor nála vagyunk mindig kilesi.
2013. júl. 23. 14:17
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát úgy pötyögd be, hogy legközelebb ne tudja kilesni. Csinálj neki saját profilt, ahol nevelgetheti a saját állatait.

Ez nem a témához kapcsolódik, de azon mosolygok, hogy jobb a helyesírásod, mint sok felnőttnek itt a GYIK-on. :)

2013. júl. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Ismerem ezeket a gyerekeket,én is 10 leszek és ez azért van nővérem mert irigy rád.Ha jobb az övé,ha nem jól esik neki,hogy nem tetszik neked.Nem akarlak titeket egymás ellen fordítani titeket de szerintem ez a probléma.És az előző kérdezők néhánya:Ezeknek bátorításra van szüksége és nem Nőj fel kiírásokra pláne akkor mikor az élet kort se lehet tudni.
2013. júl. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 sumpi válasza:
Sajnos az emberek többsége ilyen,nem kérdez,utasít!Ami neked fontos az másnak lehet gyerekjáték.
2013. júl. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szerintem eddig viki tudt válaszolni a legjobban.
2013. júl. 28. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!