Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Munkanélküliek! Hogyan töltite...

Munkanélküliek! Hogyan töltitek a napjaitokat? Próbáljátok szinten tartani magatokat, esetleg tovább is képzitek magatokat?

Figyelt kérdés
Hisz ha az ember otthon van, folyamatosan épül le, homályosodik a korábbi tudás...
2013. okt. 7. 13:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Minden nap álláskereséssel telik, ahova tudok, személyesen megyek el, közben folyamatosan nyomon követem a híreket, olvasok, tájékozott vagyok mindennel.
2013. okt. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha találsz egy állást, felhívod öket és elmész személyesen? Vagy életrajzot is küldesz?
2013. okt. 7. 13:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Van, ahova e-mailt küldök, van, ahova személyesen viszem be és van, hogy postán levélben adom fel. Rengeteget költöttem már ezekre, remélem, nem hiába.
2013. okt. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Megkérdezhetem, mi a végzettséged?


Igen: rengeteg idöt, pénzt, energiát fektetünk ebbe.

Te mióta vagy álláskeresö?

2013. okt. 7. 14:13
 5/6 anonim ***** válasza:

néha-néha bemegyek a központba, hátha dob valamit a gép.

dob is, de olyan nevetséges fizetéseket kínálnak a szakmában, hogy csak na.


így eljárogatok napi 10-12 ezrekért feketén maszekolni, sokkal jobb, és úgy osztom be az időmet, ahogy akarom.

2013. okt. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Vagy életrajzot is küldesz?"

- bocsánat, de ez nagyon gagyi kérdés. Senki nem foglalkozik veled és nem néznek komoly álláskeresőnek, ha csak odadugod az orrod. Mindenképpen kell nálad legyen önéletrajz és e-mail-en is fölöslegesek azok a kérdések, hogy "Miről szól a munka" anélkül, hogy önéletrajzot küldenél.

2013. okt. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!