Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 30-as,40-es nőket mennyire...

30-as,40-es nőket mennyire befolyásolja?

Figyelt kérdés
Egy új párkapcsolat elején az, hogy mennyire helyes, jóképű a férfi?
2014. máj. 31. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Itt már ez kevés, fontosabb, h biztos egzisztenciád legyen, mert nem az az álmuk, h a pasit is nekik kelljen eltartani.

Ha viszont csak szex akkor viszont számít.

2014. máj. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nézd, vannak a topless nők, akik csak vállalkozókkal meg nagymenőkkel állnak szóba, és vannak akik beérik egy mezei munkással. Kvázi lehetsz Te kevésbé jóképű is, mondjuk ferde fogakkal, ha van pénzed kompenzálod mindezt.

Gyárban dolgozom, apám kocsijával mercedes-ét használom, amit még Hollandiában vett, amikor letelt a műszak az első napokban, és kifelé menet meglátták a kocsit, máshogy álltak hozzám.

Észrevettem olyan emberen is hogy bámul, aki más műszakban van.

Ezek reménytelen szingli fiatal nők, egzisztencia és elképzelés nélkül.

Nem mellesleg 21 éves vagyok.

2014. máj. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

számít, de emellett számít még az is, hogy intelligens és humoros legyen


arról nem is beszélve, hogy kinek mi a jóképű, nekem pl tetszenek olyan pasik is, akik nem modell szépségűek, alkatúak, mégis vonzónak találom őket, de emellett híresen vonzónak kikiáltott pasik némelyike nem hogy hidegen hagy, de még taszít is


36/N

2014. máj. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

30-as nő vagyok, ugyanazt keresem, mint 5 éve, vagyis hasonló dolgokkal rendelkezzen, mint én.


legyen okos, jó külsejű, legyen jó munkája, legyen humoros, tudjunk együtt létezni.


igen, legyen jóképű, mert én is kinézek valahogy:)


úgy érted a kérdést, hogy sokan megelégszenek-e egy kevésbé jó pasival? nem hiszem, szerintem max mások lesznek a preferenciák:)

2014. máj. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az első barátomat nagyon szerettem,mindig rendes volt hozzám,de nem volt jóképű.A jósága miatt szerettem meg évek alatt.A második barátom pont olyan volt,mint amiről titokban mindig álmodtam,jóképű ,izmos.Egy hónap alatt teljesen belezúgtam ,ahogy anyám mondta a két szép szemébe:)Fél múlva már kihasznált stb..szakitottunk.Most a legkevésbé fontos ,hogy jóképű pasit keressek,rendes legyen és szorgalmas 35N
2014. máj. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!