Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire befolyásolja a nőket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire befolyásolja a nőket hogy milyen ruha van rajtam és milyen az illatom?

Figyelt kérdés
2011. júl. 19. 19:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem mind a kettő nagyon fontos, különösen, ha például első randiról van szó. Meg ez a két tényező, ami alapján kialakul az emberben egyfajta ítélet. Ha valakinek jó, kellemes az illata, biztos baratságosabban fogják fogadni, a büdőstől inkább megriadnak. A ruhánál figyelni kell az igényességre.
2011. júl. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Sokat, gondolom te is hamarabb megnézel egy csinos ruciban lévő nőt. Ugyanez van a férfiakkal, ha olyan ruhában van, ami illik hozzá stb, akkor jó. Az illat pedig plusz pont
2011. júl. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
a ruha nagyon fontos hogy. az illat alapvetően jó kell hogy legyen.engem az illat naon befolyásol.ha jó illata van egy pasinak onnantól kezdve könnyebb minden plána ha első randi.
2011. júl. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Én speciel nagyon szeretem, ha a páromon valami vagány ruha van. Azok, amelyek a kedvenceim az ő ruhatárából. (Az, hogy mi az ő kedvence, az nem érdekel.) Ha pedig nagyon finom az illata, alig tud magáról leszedni. Persze, ha rózsaszín lenne rajta, akkor egyből letépném róla.

21/L

2011. júl. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
LESZARJÁK!! Ha jó a szöveged és a beállásod, akkor kb semmit sem számít!!
2011. júl. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ajánlom az AXE dezodort és ha jó öltözött vagy farmer, /kockás/ ingek akkor a csajokat le se tudod magadról vakarni :P
2011. júl. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
nagyon fontos.! persze a kisugárzáson múlik majdnem minden de hidd el hogy nem fognak hisztizni ha nem az izzadt cuccaid vannak rajtad és jó illatod van. az öltözködésre pedig azért figyelj oda mert akárhogy szeret egy nő akkor is hiú. ne biztos hogy szívesen mutatkozik veled ha szarul öltözködsz, kivéve ha ő maga is. valld be, te is büszkébben mutatod meg a barátaidnak a csajod ha szép és ápolt, nem koszmók! nekik ez még fontosabb mint nektek. legalábbis a 99%ának.
2012. jún. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
normális hétköznapi öltözék elég nekem ...ha nagyon jó illata van a pasinak, akkor én kikészülök :D még órákig érzem az illatát
2012. jún. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
NAGYON!
2012. jún. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Fújós sziszegős-szappan Axe-ot csak a középiskolások használnak, ami ráadásul nem is tart sokáig.


Egy férfias parfümből spriccelj kicsit a nyakadra kettőt-hármat, de ne vidd túzásba, ne az legyen a lényeg, hogy a 200 méteres szoba túoldaláról érezzen téged mindenki, hanem aki lány közeledben van és beszélget veled, akkor jó benyomása legyen rólad. Vedd figyelembe azt is, hogy a lányok szagérzéke érzékenyebb, mint a férfiaké. Itt gyk-n le fognak támadni engem, hogy "csak a homokosok használnak parfümöt", de te döntesz kire hallgatsz. Amúgy meg nem kell világgá kürtölni a társaságodnak, ha ez zavar.


Öltözz férfiasan és igényesen. Ne úgy, mint valami rossz meleg, kerüld a rikító színeket (neonzöld, rózsaszín), kivéve ha 16 éven aluli vagy. Próbálj olyan felsőt találni, amin nincs logó vagy ultra-csilivli minta, mert az elvonja a figyelmed az arcodról. Méretben illjen hozzád és kényelmes legyen. Egy sima fekete vagy szürke póló is csodákra képes. Ha inget hordassz, ne gombold be a nyakat (hacsak nem egy ünnepségen vagy és nyakkendőt hordasz, haha), de arra is kell ügyelni, hogy nem mindenki szeret kilógó mellszőröket látni. Bár nyár van, ezt így hosszútávra mondom, : farmerban kerüld a kopottas, világos színű csőgatyát, legyen sötétebb és ne nézzen ki hülyén, hogy feszül a combodon.


És még valami : mosolyogj, ha lányok közelében vagy, ne úgy, mint egy debil idióta, de ne is vágj savanyú pofát, mert azt gondolják rólad, hogy komor, barátságtalan ember vagy. Nézz a szemükbe ha beszélsz hozzájuk, nem kell mereven farkasszemet nézni velük, de az is baj, ha a földet nézed vagy nem mersz szemükbe nézni.

2012. jún. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!