Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Minden Wizz Air férfi légiutas...

Minden Wizz Air férfi légiutaskisérő meleg?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert olyan jóképüek, jólenne megismerkedni valamelyikkel! :(
2014. jún. 1. 13:53
 1/9 A kérdező kommentje:
+ : Azért gondolom,hogy melegek, mert olyan mintha rúzsos lenne a szàjuk ( egy-kettőnek ), meg ahogy beszélnek az elöttem àlló férfiakkal! Ilyen flörtölös hangon! ( Tisztelet a kivételnek ) !
2014. jún. 1. 14:07
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
És azért gondolod őket melegnek mert jóképűek, vagy azért mert nem úgy néznek rád mint álmaik nőjére?
2014. jún. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Értem. Lehet ám h azért rúzsos a szájuk mert más utasok is jóképűnek látják őket és félrevonulnak velük smacizni. :)
2014. jún. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Én tapasztalataim szerint csak meleg férfiakat láttam még utaskísérőként. Hozzáteszem, hogy nem repülök gyakran.
2014. jún. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az a dolguk, hogy így nézzenek ki, és mindenkivel így viselkedjenek.

Volt férfi légiutaskísérő ismerősöm (Igaz, nem a Wizz Air-nél), és garantáltan heteroszexuális volt. Tőle is elvárták, hogy "flörtölős" hangnemben beszéljen korra és nemre függetlenül, de ez a munkáján kívül nem jelentett semmit számára.

2014. jún. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%
Az valami szuperképesség, hogy valakiről ránézésre megmondod, hogy meleg-e vagy sem? Egyébként is erősen kétlem, hogy munka közben ismerked(het)nének az utasokkal.
2014. jún. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%
Mint Wizz légiutaskísérő mondom, hogy nem, nem mindenki meleg (kb. 60% igen, 40% nem). :)
2014. jún. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
én eddig 3 meleg légiutaskisérővel találkoztam, csak a Wizz járatain
2014. jún. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Wizz, Gábor nevű, kb. 180 cm magas, vékony, fekete hajú. Kedves :)

Bp.-Milánó járaton utaztunk.

2014. júl. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!