Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek mi a véleményetek a...

Nektek mi a véleményetek a nőgyilkos őrült fiúról?

Figyelt kérdés

állítólag nőgyűlölő volt, ezért gyilkolt, szerintetek?


[link]


2014. jún. 2. 11:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Hollywoodi gyerek volt, filmes szulokkel.
2014. jún. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen elmebeteg volt. Belenéztem a videójába, amit feltöltött a gyilkosságok előtt és beleolvastam néhány írásába is. Valami elképesztően korcs értékrendje volt. Persze, biztos megvan az oka annak, hogy ilyen lett, ha más nem akkor a mentális gyengesége, de még minimális szánalmat se érzek iránta, szerintem jobb hely lett a világ nélküle. Azt sajnálom csak, hogy magával vitt még 6 embert. 18/F
2014. jún. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%

Igazából ez tipikusan az az eset, ahol mindenki áldozat. A gyilkos is. Én voltam hasonló helyzetben mint ő. Iszonyatos érzés magányosnak lenni, amikor körülötted mindenhol jobbnál jobb nők mászkálnak, mindenkinek párja van és te nem kellesz senkinek. Olyan ez, mint amikor az éhező elé ételt raksz őt pedig hozzákötözöd a székhez, hgy ne tudjon enni belőle. Iszonyatos frusztrációt okoz, amit csak az ért meg, aki átéli. Én is eljátszogattam rosszabb pillanataimban a gondolattal hogy fogok egy fegyvert bemegyek egy plázába és annyi, pic.át viszek, magammal a túlvilágra amennyit csak lehet. Aztán bőgtem egy sort és éltem tovább az életem, mert nem vagyok gyilkos. Átgondoltam az életem, összekalapáltam az önbizalmamat, rájöttem, hogy nem nekem kell megfelelni a nőknek, hanem nekik kell megfelelni nekem, rájöttem, hogy mik az értékeim, változtattam a ruhatáramon a frizurámon, és most ott tartok, hogy van barátnőm aki fülig szerelmes belém. Az is igaz, hogy ezt nem egyedül értem el, édesanyám és a barátaim mindig segítettek, és az én esetemben is felmerült többször a pszichológus felkeresése.

Igazából a problémát az okozza, hogy a világban van egy iszonyatos kettősség. A gyerekeknek olyan történeteket olvasunk, olyan rajzfilmeket nézetünk velük, ahol a kedves, udvarias, csupa szív herceg elnyeri a királylány kezét. Azt véssük a gyerek fejébe, hogy becsülettel, szorgalommal, kitartással, mindent el lehet érni. Hát egy valamit biztos nem. Puncit. Igenis a párkapcsolatokhoz kell egy hatalmas adag önzés, és egoizmus főleg az elején, kell egy nay adag pofátlanság, és igenis nem azért jár, mert valaki normális és rendes, hanem azért, mert szexuálisan dög. Ehhez pedig önbizalom kell. Ha nincs szex, nincs barátnő, nincs önbizalom. Ördögi kör. Nehéz belőle kijutni.


Amit viszont nem értek az esetben, hogy a srác nem a tipikus szemüveges, félénk kockának tűnik, hanem apuci-anyuci elkényeztetett csemetéjének, ráadásul tele volt pénzzel. Ilyen háttérrel akkor csajozik be az ember, amikor akar.Ráadásul férfi szemmel, szerintem nem nézett ki rondán a srác. Innentől fogva viszont nem értem, hogy miért nem talált magának nőt.

2014. jún. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Érdekes sztori.

Én tényleg nem értem, hogy történhetett, hogy minden lány visszautasította, mert kifejezetten jól nézett ki. Belenéztem egy videójába, és a viselkedésében sem volt semmi furcsa.

Mindenesetre szomorú történet, nagyon sajnálom, hogy áldozatokat is vitt magával a srác. Szerintem jó dolgában már nem tudott mit csinálni, és annyira rápörgött a barátnőszerzés témájára, hogy bekattant...

2014. jún. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Milyen véleményem lehetne valakiről, aki mentálisan ilyen beteg? A véleményem inkább az őt kezelő orvosokról van meg, akik nem vették észre, hogy ön- és közveszélyes.


Nagyon káros teret adni ennek az egésznek olyan szinten, hogy a nőgyűlöletre fogjuk és azon agyalni, vajon a nők-e a hibásak.


Kudarcok a legtöbb embert érik, ha nem is mindenkit, de sokunkat. Akár úgy, hogy nincs szerencsénk a másik nemnél, akár úgy, hogy mindent megpróbálunk, de nem tudunk egy rendes állást kapni, csak küszködünk egyik napról a másikra, nehéz természetű családtaggal élünk együtt, esetleg ápoljuk, akitől lelkileg sokszor kivagyunk, nem tudunk barátkozni, egyedül érezzük magunkat, krónikus betegségtől szenvedünk, elveszítjük a hozzátartozóinkat vagy bármi.

Ezerféle problémával kell megküzdenünk az életünk során és ez MINDIG is így volt, nemcsak a mai fiataloknál, az én időmben is és a nagyanyáink idejében is. Lehet, hogy nem teljesen ugyanaz volt minden probléma, de attól még volt.


Ezeket sokszor nagyon nehéz kezelni, előfordul, hogy segítség nélkül nem is tudjuk. De hogy valaki így kezelje a problémáit, mint ez a srác, gondolom, mondanom sem kell, hogy teljesen abnormális.

2014. jún. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

ez a cikk (és sok más) fontos lenne, hogy felnyissa az emberek szemét, de komolyan szinte senkit sem érdekel 6 ember halála.


a nőgyűlölő(és egyéb megnevezések) csak egy címke, hogy ne kelljen felelősséget vállalnia a környezetének a tettéért.

az emberek többsége nem születik pszichopatának, egy beteg világ beteg embereket termel ki. ezen kellene változtatni, de mivel az emberek korlátoltak, nem fognak egy hamar.

2014. jún. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 David82 ***** válasza:

Érdekes, én szeretem a nőket, és akkor sem haragszom rájuk, ha lekoptatnak, vagy elküldenek a fenébe.

Szóval erről nem ők tehetnek, rengeteg a tapintatlan tuskó, aki "jó a segged, kő kóla?" beszólásokkal megy oda hozzájuk. Ha valaki meg végképp nem tud a csajokkal mit kezdeni, menjen fel a pua.hu weboldalra, ott kap segítséget. Én is tőlük tanultam, mert ugyanilyen voltam, mint ez a "szűz nagyfiú".

2014. aug. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!