Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Pszichopata vagyok?

Pszichopata vagyok?

Figyelt kérdés
Alapjába véve egy csendes, visszahúzódó félénk lány vagyok, de néha nagyon-nagyon meg tudnék tépni valakit! Állandóan engem csesztetnek az osztálytársaim, beszólogatnak, meg dobálnak mindenféle hülyeségekkel (papírgalacsin, radírmorzsa stb), úgy beszélnek velem SZÓSZERINT mintha valami állat lennék, múltkor az egyik azt mondta nekem hogy sicc... És ilyenkor úgy felmegy bennem a pumpa, hogy képes lennék kihúzni a beleit, megkéselni, letépni a körmeit, fejbelőni, bárddal nekimenni, agyonverni, fojtogatni stb.. de nem mutatom ki, csak csendben maradok és úgy nézek magam elé, mint egy depressziós. Gyakran elképzelem, hogy az egyik kedvenc eldugott helyemből egy kínzókamrát csinálok, beviszem oda a nyomorékokat és a létező összes kínzási módszert kipróbálnám rajtuk, miközben úgy röhögnék, mint Shion a Higurashiból. És ha így meggyilkolnám őket, biztos hogy nem éreznék bűntudatot, nem kattannék be, úgy csinálnék, mintha semmi nem történt volna... 15 éves vagyok, 9.-es. Szerintetek pszichopata vagyok? :(

2014. máj. 8. 19:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem egy frusztrált tini vagy.
2014. máj. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
Nyugii nem vagy az.Én meg a középkori kínzások és kivégzések című könyvet lapozgatva képzeltem el néhány osztálytársamat adott szituációkban.Szerintem ne hagyd magad nekik inzultálni,hanem küldd el őket a jó**oda:)
2014. máj. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%

Nem vagy pszichopata, csak kicsit 'agyadra ment' a piszkálódás. Néha én is lapáttal vernék agyon egy-két embert (a maradékot pedig golfütővel), utána elásnám őket, és vigyorogva mennék haza. Néha olyan is előfordul, hogy ha a mellettem ülő fiú osztálytársam idegesít fel, akkor elkezdem ütögetni a vállát, vagy fejbevágom. Ezzel kicsit le lehet vezetni ezt, és persze nincs belőle sértődés meg ilyen hülyeségek, mert tudja ő is, hogy nem gondolom komolyan.

Tanácsolom, hogy vezess naplót, talán segít egy kicsit lenyugodni, ha mindezt leírod valahova, illetve próbáltál már sportolni? A fölös energia levezetésére kiváló. :)

14/L

2014. máj. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
Bennem is szokott lenni ilyen érzés. Amúgy nem vagy pszihopata.
2014. máj. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
*pszichopata
2014. máj. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
81%
Nem vagy az kicsit sem. Velem ugyanezt csinálták, és ugyanígy reagáltam, de magamban legszívesebben kinyírtam volna őket. Már egyetemista vagyok, de még most is gondolok néha erre. Egyébként az osztálytársaid meg is érdemelnék, hogy megkínozd őket.
2014. máj. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Jaj de jó, már megijedtem:( Szívesen elküldenék én mindenkit a búsba, csak az a baj, hogy ki sem merem nyitni ilyenkor a számat, de ha mégis, utána meg elkezdenének röhögni rajtam, hogy "hogy kinyílt a csipája" (egyszer csináltam, de nagyon megbántam..), és akkor meg rám jönne a sírás, szóval csak még rosszabb helyzetbe kerülnék..
2014. máj. 8. 20:01
 8/16 anonim ***** válasza:
Mindenkinek a fejében megfordul néha ilyesmi ha bántják. Nem vagy pszichopata, csak nagyon sok feszültség gyűlt fel benned a piszkálódások miatt. Az a baj, hogy magadba is fojtod, így egy idő után kitörhet belőled és esetleg egy hozzád közel állónak a fejét kiabálod le. Meg kell tanulnod kiadnod magadból a feszültséget. Közhelyes dolog ugyan, de erre a sport a legjobb módszer. Kezdj el valamilyen küzdősportot. Hidd el, segít levezetni a feszkót és hihetetlen önbizalmat ad, és épp erre van szükséged.
2014. máj. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
8as jót mond:) És azért is mondd meg nekik,hogy te nem díjjazod az ilyesmit..általánosba engem is folyton b_szogattak..ma már bánom hogy hagytam.
2014. máj. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
És milyen sportokat ajánlottok? Futás?
2014. máj. 8. 20:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!