Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért én legyek aki mindig...

Miért én legyek aki mindig feláldozza magát az egységért?

Figyelt kérdés
Van két kisfiam, az ő születésük előtt is mindenki lelki szemetesládája, meg segítője voltam, de azóta mindenki kihasznál. Elvárták hogy az oviban vállaljam el a szülői munkaközösséget , és hasonlók. Most viszont besokalltam, elegem lett abból, hogy én vagyok mások lábtörlője, hogy ha másnak van baja, én mindig legyek ott, ha nekem van azzal senki nem törődik. Most ebből megint morgás van, és természetesen én vagyok a hibás, mert az ovis ballagó nem úgy sikerült ahogy azt sokan elképzelték, és persze mindenki nekem állt, hol ott én nem is voltam a szervezők között. Mit tegyek? Hogyan engedjem el a fülem mellett a rosszakarók megjegyzéseit? Hogyan érjem el, hogy igazi barátaim legyenek, akik nem csak kihasználni akarnak?
2014. jún. 3. 14:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Mondjuk úgy, hogy ilyenkor nem a szívedre veszed a bántó megjegyzéseket, hanem határozottan visszakérdezel a panaszkodó számon kérő anyukára, hogy

- Miért nem szervezted meg te? Akkor olyan lett volna amilyenre akartad. Nekem megfelelt a ballagás.

2014. jún. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Meg kell tanulni nemet mondani.
2014. jún. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hogy lehet egy felnőtt ember nyakába varrni ilyesmiket? Ki várta el, hogy elvállald a szülői munkaközösséget? Az óvónéni? Mondj nemet az ilye hülyeségekre amikhez nincs kedved.
2014. jún. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!