Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lányok, nők és csajok! Mit...

Lányok, nők és csajok! Mit jelent számotokra az 'alakformálás' kifejezés, ami mostanában oly gyakran előderül?

Figyelt kérdés

Csak mert definíciót sehol sem olvasok, és így kicsit kuszának érzem, hogy ki mit ért alatta. Én tudom, mit akar jelenteni, legalábbis sejtem, hogy mit kéne, de még nem mondom el, mert kíváncsi vagyok rátok :D

Semmi offense, csak lazán, de informatívan.



#torna #krumpli #alakformálás #kondi #alakformáló #önfeláldozó #ha ön feláldozza magát #azt mondom önnek hogy nahát
2012. szept. 20. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:

a fogyiban több a csaj.

ott is kérdezd meg,aztán linkeld be ide a kérdést:).

2012. szept. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a választ a zumba/aerobic - nyirok/cellulitmasszázs - hypoxi tréner Bermuda-háromszögében leled meg. (elég sok lamantin él ott)
2012. szept. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy máskor folyamatosan jönnek ide a ”formálódni” vágyó csajok kérdései, de most nem válaszolnak erre.

Cyan nem számit, mert ő profi, felvilágosult okos nő.:)


Én le tudnám írni, hogy a nőknél ez mit jelent általában, de gondolom erre a kutya sem kíváncsi. Most is sikerült egy semmit nem mondó hozzászólást produkálnom.:)

2012. szept. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én nő vagyok és szerintem a többség a DVD-ről való tornát, a 3-5 kg-os kézisúlyzós gyakorlatokat, esetleg szobabiciklit, taposógépet...egyéb otthoni alkalmatosság használatát érti alatta :)
2012. szept. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 *Glissade* ***** válasza:

Én asszem már írtam neked valahol, hogy szerintem mit jelent:)


Női Alakformálás:

Azt jelenti, hogy valaki vékony is szeretne lenni, és izmosabb is egyben. De nem szeretne túl vékony lenni, ezért nem választ aerob (zsírégető) mozgást, és túl izmos sem, ezért nem választ semmilyen olyan mozgást, amihez 2 kilónál nehezebb súlyt (is) kell használni.


Tehát az alakformáló óra, az aerob és az anaerob mozgás között helyezkedik el, azaz szálkás is leszel tőle, és izmos is.


Azért egyszerre a kettő, mert külön-külön, túl idő igényes lenne, mivel aki alakot szeretne formálni az rövid időn belül, várja a változást (huuu de hiányzik már a meggyes pite, meddig kell még kibírnom nélküle?)!


Mint tudjuk az étrenden múlik (szinte) minden, tehát ehhez diétás étrend is társul pl. ilyenkor szokták a 90 napos diétát végezni, vagy a dukan-t, atkins-t stb.

Sőőt egyesek még ennél sokkal, de sokkal "leleményesebb" módszerekhez is folyamodnak, pl. étkezések kihagyása, vattapamacs evés (mert ez megtölti a gyomromat), sok saláta és víz, étvágycsökkentő kapszulák (mert csak azért is vékony leszek), tekercselés stb.

Azért kell a diétás étrend, mert sokat csak a bálnák és a disznók esznek!


Mire véget ér a diéta, már jó esetben szeretnének nőiesen vékonyak lenni, még jobb esetben nőiesen izmosak is lenni, de csak az utolsó önmagában, semmi képpen sem.


Ha elérték a célt, akkor a mozgást végre abba lehet hagyni (úgyis csak nyűg volt):) Már csak arra, kell vigyázni, hogy ne lépjék túl a napi 500-1000 esetleg 1500-as kalória bevitelt, különben kárba vész az eddigi munka, és legközelebb még nehezebb dolguk lesz.


Ha nem érnek célt, akkor elterjesztik, hogy ez a diéta és mozgásforma nem válik be. Ha később hízzák vissza, akkor meg a barátnőkhöz mennek panaszkodni, hogy milyen akarat gyengék (vagyunk).


Ezt hívják női alakformálásnak.


21/L

2012. szept. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!