Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Én reagálom túl, vagy tényleg...

Én reagálom túl, vagy tényleg gyerekesen viselkedik?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok, és van egy 20 éves "haverom" tudja, hogy szerelmes vagyok belé, az orromra is kötötte amikor veszekedtünk.. A lényeg hogy tegnap randizott egy lánnyal aki ma már a barátnője (elég érdekes) de a lányt soha senki nem látta, sőt a nevét se mondja el. Ellenben kifejtette, hogy egyre röhejesebb dolgokat mondok,szinte már zavarom,ne játszam a buta libát, meg hogy ő nem tehet arról hogy én szerelmes vagyok belé amikor ezerszer elmondta, hogy semmi esély. Ezt persze olyan primitív,minősíthetetlen,és provokatív stílusban, hogy nem tudom, hogy sírjak vagy nevessek. Az egészben az a legjobb, hogy szerinte én kezdtem, kvázi az én hibám, hogy olyan velem mint egy kutyával.. Nem tudom mit csináljak, nagyon bánt hogy ilyen, pedig normális körülmények között örülnék, hogy boldog de így..

Én rontottam el valamit?


2014. jún. 4. 14:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy már egy ideje le akar rázni, csak nem veszed a lapot és kénytelen ilyen bunkó paraszt módon viselkedni, hogy hátha észreveszed, de ezek szerint nem vetted.
2014. jún. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ideje észre venned, hogy nem vagytok egy súlycsoportban.Szállj le róla.
2014. jún. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De eddig miért nem mondta?? Kérdeztem is tőle nem egyszer, hogy nem zavarom-e, nem akar-e kevesebbet beszélni stb. A válasz mindig az volt, hogy nem zavarom. Ma is mondtam neki, hogy ha ennyire irritálom nem kötelező elviselnie erre témát vált
2014. jún. 4. 14:46
 4/7 anonim ***** válasza:
De ő nem kevesebbet akar beszélni, hanem egyáltalán nem akar veled beszélni. Az meg, hogy miért nem mondja, az már jobb kérdés, fogalmam sincs, de nem is fontos, a lényeg az, hogy szerintem felejtsd el a srácot.
2014. jún. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy 20 éves szinte felnőtt férfi mit akarna szerinted egy 14 éves, számára kislánytól? Vedd már észre magad, le akar koptatni.
2014. jún. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is le akar rázni. Talán úgy volt vele, hogy a haverkodás csak-csak elmegy egy 14 éves lánnyal, de nem akarja, hogy (bocs a megfogalmazásért) a nyakán lógjon egy szerelmes tini, ezért valahogy megpróbál lekoptatni.

A helyedben megszakítanám vele a kapcsolatot.

2014. jún. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
szerintem tudom hogy nehéz de ne keresd egy darabig...ha számítasz neki barátilag vagy máshogy akkor ugyis keres ha meg nem akkor ne fuss utána mert akkor csak magadból csinálsz hülyét.
2014. jún. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!