Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért viselkedik gyerekesen...

Miért viselkedik gyerekesen az anyám?

Figyelt kérdés

Még novemberben felvetettem az ötletet, hogy karácsonykor leutazhatnánk Bécsbe. Aztán apum mutatott egy cikket Mariazellről, viszont utánanéztünk és 3 nap 2 éjszaka, de még 2 nap 1 éjszaka is nagyon drága. Majd maradtunk az 1 nap Bécsben résznél. Anya nem dolgozik. Apa dolgozik, 100 ezret keres minden hónapban. Én még novemberben utánanéztem, hogy mennyi lenne az egy napos bécsi út és elkezdtem rá gyűjteni. Húsz ezer forintom van, sajnos nem sikerült mindig melót kapnom a melo-diáktól. Azonban ez is kevés. Erre mondtam nagymamámnak, hogy beszéljen velük, hogy mondjuk le az utat. Apa beleegyezett, anya viszont elkezd duzzogni, hogy ne szóljak hozzá, elrontottad a karácsonyomat. Komolyan, mint egy öt éves kisgyerek. Én megértettem, elfogadtam, talán felvetni is kár volt az ötletet, de én szeretek úgyis kirándulni menni, hogy nem veszek semmit sem... de így is kevés... majd talán jövőre. És még azt is mondta, hogy biztos a Facebook miatt nem akarok menni... -.-"

19/L


2013. nov. 29. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Anyukád nem látja, hogy nincs rá pénz?


Neki attól függ a karácsony, hogy hol van? Nem az számít, kivel?

2013. nov. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%
Mert már beleélte magát, hogy elmentek, és készült rá. Tudom milyen érzés, amikor valamire készülsz, aztán mégsem. Úgy látszik, hogy ez anyukádat egy kicsit mélyebben érintette
2013. nov. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Minden tiszta csak az nem ,hogy ennek mi köze Fb-hoz?
2013. nov. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, anyád tényleg gyerekes. Ez az úgy beleélte magát, aztán meg mégsem lett belőle semmit, pedig nem kifgás, max egy 10 éves kislánynál. Illene felnőnie végre.
2013. nov. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi is most megyünk Bécsbe, egy kiránduló jegy (vonatjegy oda-vissza, ami négy napig érvényes, korlátlan helyi tömegközlekedés két napra) 10.200,- Ft.

Helyjegy oda-vissza: 1.800,- Ft

=12.000,- Ft/fő.


Tehát a te 20.000,- Ft-od az egynapos útra bőven elég, még marad is 8.000,- Ft-od (kb. 25 euró), amit elkölthetsz. Szendvicset, üdítőt csomagolsz itthon, kinn enni/inni akkor nem kell, ha nem akarsz.


Szerintem megoldható lenne. :)

2013. nov. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A karácsony (szerintem) nem a fényűzésről vagy ajándékokról szól. Legszebb egy családiasan eltöltött szeretetben gazdag karácsony. Lehet régimódi vagyok, de édesanyámnak sose tellett ajándékra, nem kaptunk drága játékokat. Öröm volt együtt megsütni a karácsonyi beiglit és a családdal felöltöztetni közösen a karifát. Ha nem tellik rá akkor nem. Ezt meg kell érteni, lesz még rá alkalom.

Üdv

28/L

2013. nov. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha anyád nem tud anyagilag hozzájárulni, akkor ne sírjon a szája, ha nincs rá pénz.
2013. nov. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!