Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekesen viselkedik a párom. Mit tudok csinálni vele?

Figyelt kérdés

2,5 év után most valahogy eszébe jutott, hogy előtte hány férfival voltam együtt, és hogy biztos többet mint amennyit mondok.

Ő a 6. férfi az életembe (és remélem az utolsó is)...és szerinte ez 24 éves létemre nagyon sok.


2014. jan. 20. 18:51
 1/9 anonim ***** válasza:
mert ő hány nővel volt előtted? (megkérdezted?) egyáltalán nem sok amúgy... mai fiatalok körében meg pláne nem :))
2014. jan. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem sok egyáltalán.

De mi a baja? Ő kevesebb nővel volt?

2014. jan. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
És miért mondtad el neki?Azt kellett volna mondanod semmi köze hozzá mi volt a múltba.Amúgy meg röhögd ki
2014. jan. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem a férjem a 7. férfi az életemben. 8 éve vagyunk együtt, gyerekünk is van.

Előtte 6 férfival volt szexuális kapcsolatom, ebből 3 volt komoly kapcsolat, egy pedig annak indult, de csak pár hétig tartott. A többi szexkapcsolat volt. Mikor éljen az ember, ha nem fiatalon? Mikor szerezzen az ember tapasztalatokat, ha nem fiatalon, amikor még nincs elkötelezve senki iránt? Inkább éljen az ember házasság előtt, mielőtt valakivel eltervezi az életét, minthogy több évnyi együttlét, házasság után, netán gyerek mellett kapcsoljon, hogy hoppá, nem is éltem igazán. És akkor ugrik a család békéje.

Igazából ezt vagy elfogadja és megbarátkozik vele a barátod, vagy továbbáll. Nem tudok erre mást mondani. Most vele vagy, nem is olyan régóta, ez nem elég neki? Nem bizonyítottad neki éppen elég, hogy most már neked ő kell és más nem?

Azt gondolom, hogy talán kevésnek érzi magát hozzá. Lehet hogy azt gondolja, hogy mások többet tudtak neked nyújtani, mivel volt már némi tapasztalatod. Lehet kicsit önbizalom hiányos.

2014. jan. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki h akkor keressen olyat, aki egész életében neki tartogatta magát!
2014. jan. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Ez nem éppen gyerekes dolog, ilyen megesik.

Remélem az "utolsó" azt jelenti, hogy ezért még nem nézel másik fickó után, és nem azt, hogy ezentúl csajozni fogsz..

2014. jan. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Én vele szeretném leélni az életem. :)


Engem idegesít, hogy azon problémázik, hogy a megismerkedésünk előtt mi volt a múltamban.

Nem tudom ő hány nővel volt, 5-6ról tudok név szerint, ebből 2 hosszú kapcsolat volt.

2014. jan. 20. 19:12
 8/9 anonim válasza:

Minél jobban látja rajtad, hogy idegesít, annál kíváncsibb lesz, hogy vajon MIÉRT idegesíti? Titkol valamit?

Ez már csak ilyen....

2014. jan. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki egyertelmuen, hogy neki sem te vagy az elso, es ha nem fejezi be ezt a marhasagot, akkor ott az ajto. Van ezer masik ferfi, aki a ket kezet osszetenne, ha normalis bnoje lenne
2014. jan. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!