Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy másoknak...

Miért van az, hogy másoknak tudok tanácsokat adni az élettel kapcsolatban, de a saját életemet meg nem tudok egyenesbe hozni?

Figyelt kérdés
Az a gond, hogy szeretnék elköltözni itthonról, van munkám, és nem vagyok boldog, szeretnék felvenni egy 15 milliós hitelt, hogy anyámtól meg vegyem a lakást. 26 éves vagyok és még mindig itthon lakok. Szeretnék végre egy normális magán életet, de nem megy, nehéz. Egyszerűen megbolondulok. 26 évesen nincs senkim. Mindenki azt mondja csináld azt amit szeretsz, mondom oké de oda pénz kell, a hobbim a restaurálás , de ez nem olcsó hobbi tudom. Előre is köszönöm a válaszokat. A normálatlan, idióta válaszokat hanyagoljátok, mert már az öngyilkosság határán vagyok. elég nekem a családomat elviselni. Szépen kérlek titeket segítsetek !!!!!!!!!!!!

2014. jún. 5. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

1.ha van munkád az egy jó pont. ettől függetlenül érdemes folyamatosan másik lehetőség után nézni.

2.ne vegyél fel hitelt, az előtakarékosság jobban megéri, de nem is azt ajánlom.

3.legjobb lenne, ha külföldre készülnél. biztos nyelvtudással és szakmával külföldön lehet családot alapítani, itthon tovább fog romlani a gazdasági helyzet, és valószínűleg 40 évesen is szüleiddel fogsz élni, nyugdíjad pedig nem lesz (ha addig életben maradsz). ésszel kell nekivágni, mert sok az átverés, főleg a külföldi magyarokban/közvetítőkben ne bízz. legjobb az, ha egy multi cégtől helyeznek át külföldre.

2014. jún. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen van munkám, és gondolkoztam másodálláson ded olyan időben dolgozom, már nem tudnék munkát válallni. Igy is 3 ember munkáját végzem negyed pénzért. tudom örüljek, hogy van munkám. De ebben a k..tt országban nincs jövöm, szobafestő vagyok és nem a szakmámban dolgozok. kiszeretnék menni de egy normálsi nyelvtanfolyam nem olcsó. Haza is adjak rakjak is félre , közben meg éljek meg. Nagyon nehéz. Tudom nem csak nekem vannak ilyen próblémáim, de mindenkinek más. Köszönöm a válaszodat.
2014. jún. 7. 13:12
 3/3 anonim ***** válasza:
ha olcsó megoldás kell, önképzés, de az nagyon lassú. legalább egy tankönyvre érdemes beruházni, pár ezer forint körül. érdemes először megtudni, mennyire jó könyv.
2014. jún. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!