Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet leküzdeni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet leküzdeni a szégyenérzetet a saját testünkkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nem mintha bármi okom lenne rá, de mindig is ilyen voltam. Mindig zavarban vagyok, ez nagyon megvisel. Mindent megpróbálok megtenni, hogy ne kelljen annyira szégyenlősködnöm, de hiába nézek ki jobban (teszek érte), akkor is ezt érzem. Még akkor is szégyenérzetem van, amikor bókolnak, megdicsérnek.

Szerintetek mit tegyek?


2014. febr. 26. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:
ha jól nézel ki, akkor már csak a fejedben kell rendbe tenni a dolgokat. hitesd el magaddal, hogy így is van, figyeld az erre vonatkozó jeleket, gondolj erre
2014. febr. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Figyi 110 kg vagyok 16 évesen régebben nekem is voltak ilyen problémáim érezni kell magadba az önbizalmat gondolj arra,hogy akik miatt szégyenlős vagy azok senkik nyomodba sem érhetnek !
2014. febr. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Én tényleg mindent megteszek, de nem a kövérségről van szó. Egyszerűen így nőttem fel, így érzek. De akkor tényleg meg kell erőszakolnom a gondolataimat, másképp nem megy.

Ui: Hogy lehet valaki ennyire undorító, hogy képet kér tőlem privátban egy ilyen kérdés után??

2014. febr. 26. 20:05
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen az élet ! OCSMÁNY !
2014. febr. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 acelsziv ***** válasza:
Nálad az önbizalmat kellene növelni. Illetve konfrontáld a testedet. Ülj le egy tükör elé és nézd magadat. Találj magadon valami szépet. Ha megvan, akkor találj még egyet.
2014. febr. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nem tudod megerőszakolni.

törődj vele még többet, szerintem úgy fogod megszeretni. ne azért, hogy szép legyen, hanem hogy jól essen. puha ruha, testápoló, simogatás, és a szőrtelenítésben is van ilyesmi.

2014. febr. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fogadd el magad.Már nem úgy értem, hogy ne tegyél azért, hogy szép legyél, hanem egyszerűen fogadd el, hogy az a test a te tested, minden szépségével és hibájával együtt.Főleg ha még teszel is azért, hogy szép legyél, sosincs okod szégyenkezni.
2014. febr. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!