Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vannak vicces, hátborzongató,...

Vannak vicces, hátborzongató, furcsa vagy aranyos tapasztalatotok/élményetek saját, illetve rokon vagy idegen kisgyermekekkel kapcsolatban? Gondolok itt vicces "beszólásokra", kínos helyzetekre, bármire, ami eszetekbe jut.

Figyelt kérdés

Például az én kis pöttyöcském valamelyik nap hallotta, hogy a nagymama bőszen magyarázza, hogyan kell a rakott paradicsomot elkészíteni. Elhangzott az a mondat is, hogy futassuk meg a hagymát. Pár perc múlva azt látom, hogy Milán veszi fel a cipőcskéit. Amikor megkérdeztem, mit csinál, ártatlan mosollyal csak annyit mondott, "Hááát, medvék veed hadmát sétáátatni. Azt hittem, felfalom, olyan aranyos volt : )

Másik eset, éppen öltözött az oviban, amikor az óvónő morcisan jön oda hozzám: az olyan állatokat, mint a sasok, tiszteletben kéne tartani. Nem is értettem, miről beszélt majd kiderült, pötyikém az előző napi ebédről úgy számolt be, hogy görnyedt sast ettünk. Valójában a pupusasra gondolt : )



2014. ápr. 27. 22:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

falnivalók, igen, amikor ilyenekt mondanak.


én olyat hallottam, hogy a teső ott volt az Uh-n és látta és amikor meglátta kistesót, megrökönyödve a meglepetéstől kiakadva annyit mondott, De hiszen nincs rajta ruha!!

2014. ápr. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Lányom ovis korában (talán 4 éves volt)nagyon érdeklődött a fiúk és lányok közti különbségek iránt. Egyszer egy hozzám hasonló korú (26-27 éves)srác ismerősömtől megkérdezte:

- Te fiú vagy?

- Igen.

- Van kukid?

- Van.

- Akkor mutasd meg!

Azt hiszem nem kell mondanom, hogy égtem... :D

2014. ápr. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Neiem meg csak 15 honapos a lanyom ugyh meg csend van :P

De uncsitesomnak a kisfia mar most 6 eves de meg kicsi volt haaaaat voltak bekopesei.


-jatszott az udvaron vmi rosszat akart csinalni, nyar volt, hoseg igy csupaszkodott kb 2 eves lehetett ekkor. Az anyja raszolt h ne tegye amit epp eltervezett erre a valasz fenyegetoen az volt: jo akkor kimegyek az utra MESZTELENUL. :-)

- egy idoben minden noi ismeroset szerekmeskedni hivta a szobaba. Ami annyibol allt h a kis traktorjat tologatta eleinte a takarojan, aztan mar ala kellett bujni es ugy fekudni. Egyszer rakerdeztem tole h is kell szerelmeskedni, azt valaszokta h olyankor puszilkodni kell. Aztan azt is megkerdeztem tole h az anyjaektol latta ezt? Na erre a valasz az volt h aaaaa dehogy ok nem szoktak :D

- mijor utban volt a kis occse 3 eves volt. Megkerdeztek tole h ki rakta oda be anyanak a pocakjaba a babat az volt a valasz h apa! Ranezett anyosomra ( nem egy modell alkat) es ravagta h neked is baba lesz? Na ebbol jott az a kerdes h na es oda ki rakhatta be? Az is apa volt termeszetesen. :-)

-5 eves volt mikor a lanyom szuletett es elmentunk hozzajuk. Annyira tetszett neki a kicsi h segitett mindenben. Osszehajtogatta a ruhait furdes elott. Na ekkor jott a hidegzuhany mikor meglatta h lany. Elkepedve kezdte el mondani: huuuu ennek nincs futyije, csak zacskoja, te jo eg a zacskojabol pisil!!!! :D masnap oviba el is meselte az ovononek. :D

- ezen a nyaron velunk volt egy napot es medencezni akartunk. A szomszed csaj nagyon jo bnom. Elutaztak de mondta h nezzunk a hazra neha. Na neki fel volt allitva a medence. Kitalaltuk h na menjunk lopjunk strandot. A kissrac annyira orult es jot bulizott a vizbe h mikor hazafele jottunk csak ennyi jott ki belole: huuu anyukaaaaam milyen jo buli volt , morekaaaam meg ilyen bulit.

Fogalmunk sincs ez a morekam honnan jott neki de mi majd osszeestunk rajta. Azzal a hanglejtessel es fejjel ahogy eloadtanagyon jo volt. :-)

Hirtelen ennyi jutott eszembe de tuti voltak meg bekopesei csak nem ugrik be. :-) nalunk o volt eddig a legdumasabb es legkreativabb gyerek. :-)

2014. ápr. 28. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!