Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Úgy érzem, h kiégtem, nincsene...

Úgy érzem, h kiégtem, nincsenek céljaim, elvesztettem a korábbi lelkesedésemet a dolgok iránt. Hogyan lehet ezt visszafordítani?

Figyelt kérdés
2014. jún. 6. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért akarod visszaforditani? Nem jo ez igy neked?
2014. jún. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem meg születésem óta nincsenek céljaim,sem lelkesedésem.Nem is tudom visszafordítani.Mindig ilyen voltam.Úgyhogy ne aggódj,legalább örülj,hogy valakinek még rosszabb!!:) (szeretnék változni,de nem megy)
2014. jún. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok.
2014. jún. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Törekedj arra, hogy minden napot, egy teljesen új, a múlttól teljesen független napként élj meg.

Először próbáld megérteni, hogy csak akkor leszel újra lelkes, ha visszatérsz kicsit önmagadhoz.Maga a lelkesség, nem egy hangulat, inkább egy minőség.Akkor lesz az ember lelkesebb a körülötte lévő dolgokkal kapcsolatban, ha önmagával kapcsolatban szeretetteljesebb tud lenni.Egy szerelmes ember, azért lelkesebb a körülötte lévő dolgokkal kapcsolatban, mert nem csak szerelmét szereti, önmagába is szerelmes lett egy kicsit.Furcsán hangzik de ez így van.Először csak próbáld meg élvezni azt amit épp csinálsz, lehet bármi.Az addig beidegződött hozzáállások, lassan eltűnnek majd.Azt fogod észrevenni, hogy egyre lelkesebb vagy.Mert amint elkezded szeretni azt amit épp csinálsž, (ami lehet akár egy séta is),egyúttal kikerülsz a múltban megszokott, rádragatt, beazonosult személyiséged nyomasztása alól, és spontán a jelenben kezded el nyitottabban megélni magad körül a dolgokat.

Lelkesebben, és önmagadban egy biztos nyugodt ponttal tudsz majd elindulni egy cél felé, vagy egy szerelmi kapcsolat felé;)

2014. jún. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!