Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szomorú vagyok. Mit tegyek...

Domján Dominika kérdése:

Szomorú vagyok. Mit tegyek hogy jobb kedvem legyen? :c

Figyelt kérdés

2014. jún. 6. 22:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is szomorú vagyok :S Te miért?
2014. jún. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is :'(
2014. jún. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2014. jún. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Hát most konkrétan nem tudok mit javasolni, de ha általánosságban vagy szomorú, akkor menj ki a természetbe, és gondolkozz a dolgokon. Én ilyenek után mindig megnyugszom, talán azért, mert rajongok a természetért. :)
2014. jún. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Kokain....
2014. jún. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát pl értsd meg, hogy minden érzés ugyanazon erőforrásból táplálkozik. Az érzések az emberben működő életerő jelzői, hogy miként használod fel azt az életben. Értelemszerűen ha az életre használod az erődet úgy jól érzed magad, és ha életellenesen használod fel az erődet úgy rosszul érzed magad. Értelmese felhasználás az aktív cselekvés, de néha a passzív is, mikor pl nem engedem át magam a vágynak, hogy agyon csapjak valakit, aki idegesít. Értelmetlen felhasználása a gondolatok végtelen gyártása a valóságba történő integráció nélkül. Felesleges szomorúnak lenni, mert azzal nem jutsz előre. Inkább csinálj valamit. Bármit. Tekints magadba és figyeld mit szeretnél csinálni, és ekkor majd előpattan, hogy ááá ahhoz nincs kedvem, és ekkor már csak azért is legyen hozzá kedved, mert ne engedd át magad a lehúzásnak. Az élet erőkifejtés. Minden ami él erőt fejt ki a környezetébe, környezetére. Tolj le 10 fekvőtámaszt, vagy bármi és leld örömöd abban, hogy képes vagy felülkerekedni magadon, aki szívesen tespedne. :P A túlzásba vitt kényelem egyenlő a halállal, a rothadással, ami élvezetet nyújt, de ha vissza akarsz kapcsolódni az aktív tevékenységekhez annál több erőfeszítést fog megkívánni, és annál nagyobb szenvedést fog jelenteni, amitől még rosszabb lesz a kedved. Cselekedj, mozdulj meg, még ha nincs is hozzá kedved, mert majd meg lesz az eredménye ami egy elégedettebb élet lesz. Nem hiába elégedett. Mert ha valami elég az egy reakció ami hővel jár együtt, és a hő maga az élet velejárója. Termelj hőt, hülyén mondva. :P
2014. jún. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Gondolj arra, hogy nagyon jó sorsod van. Nem éhezel, van tető a fejed felett, szerető családtagjaid, ép és egészséges vagy stb. :)
2014. júl. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!