Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért tartsa mindenki a...

Miért tartsa mindenki a markát? Még a saját testvérem is? Pénzéhes emberek?

Figyelt kérdés
Szóval van 2 nővérem akik elégé leszartak, főleg mikor depressziós voltam csak baxtatak hogy sajnáltatom magam, nem is érdekelte őket a mondandóm most meg hozzájutotam egy jó összeghez(szerencsejátékon) Egyből igy tesó úgy tesó meg hogy adhatnák belőle meg ilyenek, de nem csak ők ilyenek most hirtelen minden haver jön hozzám hogy mi újság meg ilyenek, ex barátnőm is rám írogat facebook-on hogy megbánta hogy megcsalt. A pénz enyire megmozgat mindenkit? Anyira elegem van hogy mikor nekem szükségem volt támogatásra senki se volt itt, most meg a pénz miatt hirtelen mindenki pióca lett. Mit csináljak?

2014. jún. 7. 11:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hajtsd el mindet, nem érdemelnek egy fillért sem. Nyugodtan a szemükre vethetsz mindent, úgysem tehetnek semmit. A pénzt pedig használd fel okosan, ne szórd el felesleges dolgokra.
2014. jún. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
vegyél jó sok borítékot tegyél bele szart szépen ellapítva hogy annyira ne legyen feltűnő aztán elvezd a meglepődött arcukat
2014. jún. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Utazz el nyaralni, és küldj mindegyiknek egy olcsó képeslapot :D
2014. jún. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Még csak 21 vagyok, igen nem szeretném hülyeségre költeni! Én csak olyan embereket akarok magam köré akik a pénz nélkül is szeretetnek/kedvelnek. pár ezret lehet adók azért nővéremnek 100E/fejenként hogy lássák nem szaróm le őket.

Lehet szeretnék kimenni nyaralni az USA-ban! Már régóta vágyam oda kijutni!

2014. jún. 7. 11:59
 5/12 A kérdező kommentje:
Nővérem is elvárja hogy Házat vegyek neki a Dunnántúlon. Tartsa a tenyerét mintha neki ebből kijárna.
2014. jún. 7. 12:02
 6/12 anonim ***** válasza:
Üdv a való világban. A pénz szinte minden embert megváltoztat. Nem számít a rokoni kapcsolat sem. Pont ezért az okosok mélyen hallgatnak, ha netán nyernek nagyobb pénzösszeget.
2014. jún. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
De nem most nyertem 1 éve! Igen sokáig titokban tartotam csak mikor vettem pár nagyobb dolgot, új számitógép, lcd tv, ps3,ps4 jogositvány meg új kocsi. De mindegy lehet majd elköltözöm. Max karácsonykor hazajővők.
2014. jún. 7. 12:06
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem iratkozz be egy középiskolai képzésre, és tedd le az érettségit, mert az, ahogyan írsz, katasztrófa.


Utána végezz el vmi pü-i képzést, ha tényleg jelentős osszegrol van szó, mert anélkül 1 éven belül újra csóró leszel.


Ja és a gazdaság nem a pénznél kezdődik, az csak kiegészítő. A gazdagság a tudással, tanulással, belső értékekkel kezdődik, ha nincsenek meg az alapok, akkor nagyon hamar újra csóró leszel.

2014. jún. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Az alapok meg vannak bőven,gyorsan írtam mert ideges voltam.

Amúgy meg van az érettségim szóval nem tudom miért kell lenézni,plusz lenézően válaszolni. Megkérdezhetem ön mivel foglalkozik?

2014. jún. 7. 13:38
 10/12 anonim ***** válasza:
Természetesen! Közgazdász vagyok. Jelenleg egy online megjelenéssel, üzletfejlesztéssel és marketinggel foglalkozó ügynökség vezetője vagyok.
2014. jún. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!