Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mit tegyek? A saját testvérem...

Mit tegyek? A saját testvérem nem akar megismerni!

Figyelt kérdés
Apám meg anyám nem házasodtak össze, mert apámnak már volt családja. Van két féltestvérem, egy fiú és egy lány. A fiú visszajelölt facebookon, de a lány hallani sem akar rólam! Pedig mindig vágytam egy nővérre. Bennem van a hiba? Vagy csak idő kell neki?

2013. febr. 21. 19:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
74%
Nezd, a tobbseg nem ertekeli, ha a szulo ferlemegy es meg gyerek is besikerul. Hagyd, talan majd felno.
2013. febr. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%
nem benned van a hiba. de nem is benne. hagyd, talán idővel megenyhül és nyit feléd. talán sosem. mindkettőt el kell tudnod fogadni.
2013. febr. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van egy féltestvérem édesapám első házasságából, aki 37 éves lesz tavasszal. Fb-on bejelölt, de az utcán nem köszön, szóval nem sokra megyek vele. Kb. 4 éve találkoztam vele először, én is elég nagyot csalódtam benne, pedig nem vagyok már tini. Van egy 9 éves kislánya, akinek az anyukája újra házasodott. A kislány és az anyja rendszeresen ír nekem és az édes bátyámnak Fb-on, találkozni is szoktam velük, úgyhogy az unokahugimmal és az anyjával jól kijövök. Biztos lehetsz abban, hogy nem benned van a hiba, ne szomorkodj emiatt. Ha már a fiúval jóban vagy, az is valami...! 25N
2013. febr. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Szia!


Édesapáddal milyen a kapcsolatod? Törődött veled?

2013. febr. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
67%
Próbálkozhatnál a Facebookon kívül másféle kommunikációval is! Elmondhatod neki például azt amit itt leírtál..
2013. febr. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
22%
Ó, és akkor azonnal dobjon félre mindent, mert te mindig vágytál egy nővérre?
2013. febr. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Apuval teljesen jó a kapcsolatom, csak sajnos ritkán látom. Egyébként meg: mondtam olyat, hogy azt várom, dobjon félre mindent? Vagy ezt mi értelme volt megjegyezni?
2013. febr. 22. 10:20
 8/17 anonim ***** válasza:
82%

Semmi értelme nem volt, bunkóságot írt valaki. Tudod itt tanyáznak az állandó kötekedők, ne törődj vele.

Az én véleményem: Ha jól értem Édesapád házasságon kívül született gyermeke vagy, és gondolom az előző családjával maradt ahelyett hogy Anyukádat választotta volna, de ennek ellenére veled is törődött. Azt gondolom, hogy a féltestvéreidben-és nem meglepő, hogy inkább a lányban- féltékenység van, az Apja szeretete nem csak az ő családjukra korlátozódik. Gonoszkodik, dacból meg sem akar ismerni téged, különbnek gondolja talán magát. Nem szép dolog hiszen Te semmiről nem tehetsz és nehogy hibáztasd magad!!! Hány éves vagy? és eddig miért nem ismerted őket??

28/N

2013. febr. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
köszi!:) 14 éves vagyok, és eddig azért nem tartottam velük a kapcsolatot, mert nem sok mindent tudtam róluk, de aztán rájuk kerestem facebookon. A lány féltesóm egyébként már majdnem 40 éves és a fia idősebb nálam pár évvel, ha jól tudom...
2013. febr. 22. 12:18
 10/17 anonim ***** válasza:
Én meg azt hittem, hogy csak pár év korkülönbség van. Hát egy 40 éves nő már nem hiszem, hogy változtat a hozzáállásán, sajnálom :-( Ha igazam lesz akkor se csüggedj kedves kérdező, ezen túl lehet lépni még ha nehéz is :-(
2013. febr. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!