Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől változhatott meg a...

Mitől változhatott meg a viselkedése velem szemben?

Figyelt kérdés
Ismeretségi körömben van egy férfi (40+), akivel nem régen ismerjük egymást. Eleinte csak köszöntünk egymásnak, később elkezdett derűsebbre fordulni az ismeretség, viccelődtünk, jófej volt velem. Később egyértelműen láttam rajta, hogy bejövök neki (természetesen nőnemű vagyok, 30+) valahogy többször találkoztunk "véletlenül", viccei is kissé kétértelműbbé váltak, stb. Nemrég pedig ismét fordult a viselkedése, néhány jó poénos alkalom után szinte kerül, ha megyek az utcán, átmegy a másik oldalba, hogy nehogy összefussunk, tekintetemet kerüli, stb. Tudtommal nem bántottam meg. Mégis megharagudott rám valamiért vagy mi lehet ez? Nem volt köztünk kimondva soha semmi, amit elronthattunk volna, egyszerűen az a kis izgalmas, vibráló feszültség volt meg.
2014. jún. 7. 14:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem várt a visszajelzésedre, hogy belemész a szexbe. De mivel ilyet nem kapott tőled, inkább már nem érdeklődik.

Ha komolyabban is szeretett volna megismerkedni veled, akkor randit kért volna tőled.

Így meg, hogy nem lesz csak szex, nem akarja magát sem bosszantani vele, hogy feleslegesen próbálkozik, és téged sem akar hitegetni, hogy akar tőled többet is.

Csak barátnak pedig nem kellenél neki, úgy tűnik.

2014. jún. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Átmegy az utca másik oldalára? Úgy hogy nem is történt semmi? Ilyet normális, intelligens ember nem tesz. Sokat nem veszítettél vele, szerintem ne agyalj rajta.
2014. jún. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!