Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9hónapos babámat mikor vihetem...

9hónapos babámat mikor vihetem majd ki rövid ujjúban? Hány fokban? A fejére mindig kell sapkát adni? Nagy haja van.

Figyelt kérdés
Például én már ma trikóban és papucsban voltam,de rajta rövidujjú body és vékony hosszúujjú felső volt. Vagy lehet ez már sok volt? Kicsit tanácstalan vagyok.
2011. máj. 12. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Én ma egy szál rövidujjú bodyban vittem ki,és melege volt.A fejére egy vékony kendőt kötök a nap miatt.

Ja és ne feledd a naptejet.

2011. máj. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Kései Sirató ***** válasza:
27-28 fokos melegben. Most még én is adtam rá egy vékony felsőt a bodyra.
2011. máj. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nálunk ma kb. 25fok volt. Nálatok?
2011. máj. 12. 21:17
 4/7 anonim ***** válasza:
enyémen rövidujjú body és hosszúujjú vékony rugdalózó volt egész nap, kint is bent is. Kint vászonsapka is. Fogalmam nincs, hogy kéne öltöztetni. Igaz, meleg van, de a szél miatt nem fázhat?
2011. máj. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nálunk 32,és szél egy szál se.

(első)

2011. máj. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a 3 hónaposomra is rövid ujjút adtam ma. Mondjuk ő eleve nehezen viseli a meleget. De nagyon jól érezte magát, kint aludt kétszer is a teraszon. Amikor elaludt, egy textil pelust tettem rá. Itt olyan 26 fok körül volt ma.
2011. máj. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak mindig melege van, így ma (nagyon meleg volt) Rövidgatyóban, zokniban, vékony hosszúujjú bodyban volt. Szerintem jól is érezte magát, persze vékony siltes sapit adtam rá, így ha olyan szögben süt a nap akkor is védi a szemét. Viszont rajtunk kívül minden baba harisnyában plusz nadrágban, body, plusz felsőben volt. Én biztos hűgutát kaptam volna ma harisnyában.
2011. máj. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!