Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem lenne ez fura ilyen fiatalon?

Nem lenne ez fura ilyen fiatalon?

Figyelt kérdés

Egy ideje már nagyon szeretnék elmenni múzeumba, szét is néztem a fővárosi múzeumok között, és találtam 12 olyan múzeumot is ahol érdekelnének a kiállítások. Ráadásul nagyjából az összes helyre ingyen mehetnék egy hónapban egyszer, mert 26 éven aluli vagyok, és nemzeti ünnepeken mindenki ingyen mehet.

De nem fura ez huszonévesen? :D Így sem járok bulizni, általában az ilyen nyugisabb programok kötnek le (mozizás, vásárolgatás, kirándulás) és még benyögnék egy olyat a barátaimnak hogy menjünk el múzeumba... Nem szeretnék "kékharisnya" lenni, de úgy rám jött a művelődés iránti vágy egy ideje. Ez normális? Vagy inkább most kéne kiélnem magam a bulizással? (Bár mondjuk félek éjszaka az utcán... de attól is hogy öreg koromban hülyülök meg hogy nem táncoltam szét magam egy diszkó közepén lol )

Ti szerettek múzeumba járni? Pozitívumnak számít ha valakit érdekelnek az ilyen programok?


2014. jún. 9. 20:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi a franc furcsaság lenne benne? Honnan veszitek ezt a sok ciki / furcsa kérdést, nem tudom.
2014. jún. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én szeretek múzeumba járni, de bulizni is. A kettő egyáltalán nem zárja ki egymást.
2014. jún. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Amúgy meg a múzeumb és a kocsma nem zárják ki egymást.
2014. jún. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Öööööhm..nem fura..ettől csak érdekesebbnek tűnsz:D Engem is érdekelnek amúgy, nyitott vagyok mindenre( jó értelemben, és normális dolgokra bár kinek mi a normális):D

Menj nyugodtan..a buli rész meg..hát van egy arany középút, néha bulizol, ha nincs rá nagy igényed és kész..:D

Bár éna discot nem szeretem..inkább elmegyek addig romkocsma ilyen helyekre..koncert haverokkal stb.. azok jó bulik:D

2014. jún. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Miért lenne fura? Én szeretek múzeumokba járni, azért vannak, hogy kielégítsék az érdeklődő emberek kíváncsiságát. Amúgy meg a múzeumba járás és a bulizás nem zárja ki egymást, két külön napszakban szokták általában művelni őket, tehát nem maradsz ki semmiből :)
2014. jún. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
sokféle ember van. Nyilván a múzeumok is azért lettek, mert volt rá igény. Amíg igény van, addig nem kell szégyelni ha ez köt le.
2014. jún. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az "fura" h huszonévesen megfordul a fejedben, h ez esetleg ciki lehet.
2014. jún. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én is szívesen járnék ilyen helyekre, de nincs kivel...
2014. jún. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Dehogy ciki, művelődj csak! Ha alapból a nyugisabb programokat szereted, akkor nem hiszem, hogy a barátaid közül bárki is meglepődne azon, hogy múzeumba szeretnél menni. Esetleg a múzeumok éjszakája programjára nézz rá, az elég nagy dobás szokott lenni, hogy a nyüzsgősebb embereknek is tetsszen. Ha teljes ingyenélés a cél, akkor menj kiállításmegnyitókra, néha még pogit és innivalót is kapsz ;) Egyébként a múzeumjárás szerintem teljesen jól megfér a bulizással, csak színesebbé teszi az érdeklődési körödet.


Egyébként ne nézzétek hülyének a kérdezőt, felénk alig lehet fiatalokat látni a múzeumban, pláne az egyetemista korosztályt :(

2014. jún. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 200025 válasza:
Persze, hogy jó a művelődés. szerintem még jobb is mint egy buli, én is jobban mennék múzeumba. Ha a barátaid kinevetnek, vagy nem mennek el veled, akkor nem is igazi barátok,ne is törődj akkor velük.
2014. jún. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!