Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez tényleg ennyire fura? 14/L

Ez tényleg ennyire fura? 14/L

Figyelt kérdés

Először is tisztázzuk, hogy tudom azt, hogy a tizenévesek többsége hiszi magáról azt, hogy különleges, eltérő, furcsa, nem tud beilleszkedni stb.

Én nem hiszem magam ilyennek, hanem ismerőseim mondták, hogy furcsa vagyok.

Azt furcsálják, hogy én kiskorom óta nagyon szeretem a színeket, a szivárványt, és ezért régi 'mániám', hogy a könyveimet a polcomon színsorrendbe rendeztem.

Aztán szoktam figyelni az autók rendszámait. Megjegyzem, hogy melyik a 'legkorábbi' rendszám (ugye ami ábécé sorrendben a legelső, amit eddig láttam), illetve a legkésőbbi (értelem szerűen a legutolsó betűrendben, amit láttam)

Aztán néha ha eszek, szoktam számolni, hogy hányat rágok, vagy vaamiből mennyit ettem. Pl pörköltöt eszek, és számolom a húsdarabokat. Nem azért mert ennyire odafigyelnék az étkezésre, csupán a magam lefoglalására.

Vagy meg szoktam számolni dolgokat. Akármit, amivel aznap találkozom. Kocsikat (hány pirosat, fehéret stb látok) Embereket (hány emberen láttam ilyen-olyan ruhát) stb. Ezt mind unaloműzésre használom.

Szerintetek ez ennyire bizarr lenne? Mármint szerintem csak túllihegik ezt az egészet az osztálytársaim, nem? 14/L



2014. máj. 5. 19:27
 1/10 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek, amiért ilyen hosszú lett. Köszönöm annak, aki válaszolt.
2014. máj. 5. 19:28
 2/10 GVivi ***** válasza:
100%
szerintem nem annyira furcsa...én is szoktam nézegetni a kocsikat meg a rendszámukat meg még versenyeztetni is szoktam őket magamban hogy ez le előz szóval akkor vissza kell előzni :D a könyveimet meg magassági sorrendbe teszem...szóval nem nem furcsa talán mások számára :)
2014. máj. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Huuu de fura, kb. mindenki csinált már ilyet...
2014. máj. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj én is ugyanezeket csinálom. "nyugi" nem vagy különleges ebben , másban lehet amire még nem jöttél rá .

14/L

2014. máj. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem furcsa szokások, de azért jófej dolgok. :)
2014. máj. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen majdnem ugyanezeket csináltam én is. :D
2014. máj. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Akkor nem vagyok hülye, megnyugodtam.

GVivi kocsikkal én is szoktam versenyezni :D

Köszönöm szépen a gyors válaszokat :)

2014. máj. 5. 19:46
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem annyira nem fura. Mindenkinek vannak ilyen kis hülyeségei, csak nem mindenki mondja el másoknak. Talán pont azért, hogy ne nézzék őket gyagyásnak :)
2014. máj. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 orsolyamaroon ***** válasza:
100%
Én még mindig ezt csinálom, pedig 28 is elmúltam már...
2014. máj. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
én is szoktam ilyeneket :) én mindig számolom ivás közben, hogy hanyadik kortynál járok.
2014. jún. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!