Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek a szüleimmel, ha...

Mit tegyek a szüleimmel, ha nemérdeklik őket a szúnyogok, hogy bejönnek?

Figyelt kérdés
A szüleim bátrak és folyamatosan tárva nyitva az AJTÓ és felkapcsolják a lámpát ott, hogy engem szivassanak, mert tudják, hogy utálom a szúnyogokat. Őket nemérdeklik a szúnyogok, 100-at elbírnak maguk mellet én meg 1-től is kikészülök. Mondom anyámnak, hogy én érdekemben hagyják csukva az ajtót és használják a szúnyoghálós ablakokat, de magasról lesz@rnak engem.

2014. jún. 10. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
64%

Vegyél egy nagy Raid-et, és akkor fújd ki a fél flakonnal, mikor ők is ott vannak, hátha észbe kapnak.

Vagy vegyetek szúnyoghálós ajtót, tudod, aminek van kerete, egyik oldalon tartja két zsanér, másikon meg egy mágnes.

2014. jún. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is rühellem őket, és megőrjít a gondolata is, hogy akár egy is rám szálljon amíg alszok, és a véremet szívja.

A megoldás: baldachin.

Ha ügyesen megcsinálod, hogy ne rugd le magadról éjszaka, akkor tuti módszer, lehet nálatok bármekkora moszkítóinvázió, hozzád nem fognak odaférni. Próbáld ki, nagyon kellemes utána az a biztonságérzet. Ha kérdésed van, írj.

2014. jún. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Katonai boltban 10000 ft alatt lehet venni szúnyoghálót, felakasztod a plafonra az ágy fölé és csókolom. Én is így tettem.
2014. jún. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A villanyegetes ugyan mindegy a szunyogoknak, mert nem a fenyre jonnek.


En a helyedben vennek egy konnektorba dughato szunyogriasztot, folyadekosok a legjobbak, azok teljesen jol mukodnek, bedugod a szobadban este, reggel kihuzod, viszlat szunyogok.

2014. jún. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!