Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan közöljem a barátaimmal,...

Hogyan közöljem a barátaimmal, hogy pár hónap múlva elköltözöm a szüleimmel ANGLIÁBA?

Figyelt kérdés
Sokszor próbáltam már elmondani hogy mi a szitu de egyszerűen nem tudom hogy kezdjem el hogy el fogok menni. Valami tippet/tippeket tudtok adni mit is mondjak nekik? hogy közöljem hogy el fogok menni?

2013. márc. 5. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:

előtte nap közlöd, hogy most néhány évtizedig nem találkozunk


ugye nem komoly, hogy ehhez is segítséget kérsz

2013. márc. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudod az a nagy gond, hogy nem volt jó időszakom! Lelkileg szinte roncs vagyok... Azért kértem segítséget mert fogalmam sincs arról hogy ilyenkor mi a teendő sose költöztem nem voltam kész erre ezért kértem segítséget! Ráadásul nem is akárhova költözöm... Itt nem két városnyira megyek doogról van szó!
2013. márc. 6. 21:36
 3/4 anonim válasza:

Esetleg beszélj meg velük egy találkozót (egyenként vagy mindenkivel, ahogy egyszerűbb neked) azzal, hogy beszélni akarsz velük, és akkor összeültök, tudni fogják, hogy mondani akarsz valamit, és akkor mondd el nekik, hogy ezért és ezért ekkor és ekkor kiköltöztök Angliába. Ha esetleg van valaki, akit nagyon érzékenyen érintene, akkor annak mondd el kettesben. Érdeklődj a szüleidnél, hogy mire számítanak, hányszor tudtok majd évente hazalátogatni. (sokan az első évben, amíg összeszedik magukat nem is mennek haza, de aztán majd kialakul...) Ezt is mond el a barátaidnak, hogy majd milyen gyakran mész haza, meg hol érnek el, ha a társaságodra vágynak, meg ha majd berendezkedtetek, akkor szívesen látjátok őket egy-egy hosszúhétvégére...

Aztán ha mind kisírtátok magatokat, akkor rendezzetek búcsúpartit. És mindahányszor hazalátogatsz majd Angliából rendezzetek partit a hazaérkezés tiszteletére. Nálunk ez a forgatókönyv mióta kint vagyunk. Aztán meg már ha kint lesztek tessék itt is barátokat szerezni :) Addig is meg kitartást kívánok, és próbáld a jó oldalát (is) nézni.

2013. márc. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

„-Gyíkok, elköltözünk.

-Oké.”

Szívesen.

2017. okt. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!