Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez nagyon ciki? Szerintetek...

Ez nagyon ciki? Szerintetek mit gondolhat most rólam? :ss

Figyelt kérdés

Beszélgettem egy fiúval telefonon, aki tetszik. És egyszercsak kicsúszott egy kis büfi...Olyan gáz volt...Hirtelen nem is tudtam, mit mondjak, úgyhogy azt mondtam, hogy most mennem kell, de még beszélhetünk picit később, erre így mondta, hogy öö oké.. És most annyira szégyellem magam...biztos, hogy meghallotta...szerintetek mit gondol most rólam? :(

16 évesek vagyunk (és én lány vagyok)


2014. jún. 11. 17:47
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem meg sem hallotta, vagy nem tudta, hogy mi az, vagy ha tudta is, nem érdekelte, a fiúk nem tartják az ilyesmit cikinek, ez csak ilyen buta lányos dolog.

Most azon gondolkodik talán, hogy mi a fenéért tűntél el olyan hamar.

2014. jún. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Na most mondok valami, a barátomnak meg első csóknál csúszott ki egy kis büfi:D Mondta, hogy jajj milyen ciki meg minden, de jót nevettünk aztán rajta:D
2014. jún. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Megnyugodtam, azt hittem már, szakítani fog velem azzal az indokkal, hogy undorítóvagyok, vagy valami ilyesmi xd
2014. jún. 11. 17:57
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha rákérdez, hogy mit volt az, mond, hogy köhögtél vagy valami ilyesmit. De szerintem amúgy sem fogja annyira érdekelni.
2014. jún. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ez szted szakitook? egy bufi amit nem is biztos hogy hallott?
2014. jún. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%

Az első randimon amikor először csattan el az első csókolózás, annyira ideges voltam, és izgultam, hogy véletlenül elfingottam magam. Le sem lehetett tagadni, hogy egy fing szólt. A barátom nézett is, és én erre csak ennyit mondtam

-olyan hatással vagy rám, hogy alul felül sóhajtanom kellett.

Hatalmasat nevetett, és azóta is együtt vagyunk. Ennek lassan 2 éve.

2014. jún. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi baj evvel. Inkább az a gáz, hogy hirtelen elmentél emiatt...
2014. jún. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a többi választ is :)

18:33 ez jó volt xdd

Egyébként tudom, hogy nem kellett volna csal úgy lelépnem, csak azt hittem, hallotta és nem akartam, hogy megkérdezze, mi volt az, mert akkor nem jutott volna semmi sem eszembe :/

2014. jún. 11. 18:59
 9/10 anonim ***** válasza:
Figyelj, ez természetes dolog :) ő is szokott, szóval ne parázz!
2014. jún. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi (:
2014. jún. 12. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!