Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ilyenkor mit...

Szerintetek ilyenkor mit gondolhat?

Figyelt kérdés

Nem számít, miket mondtam neki, miket tettem, vagy hogy mit cs*sztem el szokás szerint, az sem, hogy mennyire viselkedtem egy köcsög r*bancként, soha nem veti ezeket a szememre ezeket. Van, hogy ő is iszonyatosan bunkó velem, rosszabbakat is mond mint amiket én neki, de bármi is van, mindig azt teszi, ami nekem a legjobb, senkinek nem hagyja, hogy kics*sszen velem, ennek ellenére ő néha megteszi, de soha nem komoly dolgokban, és általában hirtelen felindulásból, és utána még neki van bűntudata, és próbálja helyrehozni, hiába érdemeltem meg. Rengeteg mindent megtesz értem, amiket másokért nem, mindenben segít és támogat, ha valamit elszúrok az életben (amire hajlamos vagyok nagyon), mindig segít helyrehozni, egy szó nélkül, sokszor csak a háttérből, és később tudom meg, hogy ő segített. Ezeket soha nem mondja egyszer mondta egy veszekedés alkalmával fáradtan, hogy tudom-e, hogy néha ez neki mekkora energia, hogy helyrehozza ezeket a dolgokat.


Nem értem, miért csinálja ezeket. Más emberek valószínűleg már rég hagynának a p*csába.. Szerintetek miért csinálja ezt?


(Ellenkező nem, de nem párkapcsolati kérdés)


2014. jún. 4. 22:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert szeretné, ha ez egy párkapcsolati kérdés lenne.
2014. jún. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez szinte kizárt. :D
2014. jún. 4. 22:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha csak szinte, akkor még mindig tartom a véleményemet.
2014. jún. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De de....egyetèrtek az elsô vàlaszadòval
2014. jún. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pl.nekem a fèrjem pontosan így viselkedik:-)
2014. jún. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 intrepid ***** válasza:
Erre valók a jóbarátok.
2014. jún. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!