Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Izmos idiótákat mért szeretik...

Izmos idiótákat mért szeretik a csajok? (lent)

Figyelt kérdés

Valaki mondja meg milyen logika az hogy ha egy fiú izmos akkor onnantól kezdve semmi dolga nincs a világon és lehet

(ronda , hülye , szemét , stb...) a nők szeretni fogják.

Ha te pop zenét hallgatsz és van egy full metálos csaj akit meg akarsz szerezni mit kell tenned? ha van izmod az ég világon semmit sem. MILYEN LOGIKA EZ?

Izom + (Akármi rossz tulajdonság) = jó csaj

Nincs izom + Akármi jó tulajdonság = majdnem esélytelen

Senkit nem akarok megbántani de ez így van és nem először látom.



2014. jún. 11. 19:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Azért szeretik őket,mert ösztönösen az alfahímeket keresik,mivel az ember is egy állat a maga módján,és tudod,a legerősebb marad életben.
2014. jún. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Már ott hülyeség a kérdés, hogy azt feltételezi, nincs átmenet az "izmos" és a "nincs izom" között.


Egyébként olyat még nem láttam, hogy egy "full metálos csaj" egy kigyúrt palira pukoitt volna. Azoknak többnyire vézna, ápolatlan hajú barátjuk szokott lenni.

2014. jún. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
mert a nők is csak toszni akarnak és jobban szeretnek izmos testtel
2014. jún. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Van egy olyan sejtésem, h egy lány tetszett neked és egy ilyen "izomfiúcska" elvette tőled. Amúgy én sem értem az ilyen logikát, nekem sokkal fontosabb, h legyen esze vmihez, pl. egy ún. "kocka" az én szememben egy csoda (unokatesóm állítólag az, de én csak bámulok, amikor beír vmiket a gépbe és működik), szóval ne csak a fehérjékről meg edzésekről dumáljon. És a legtöbb kigyúrt fiúcska igen viccesen néz ki , sőt vmelyik undorító !
2014. jún. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ez megint egy akkora baromság mint az összes többi. Én is izmos vagyok még sem volt még soha barátnőm, pedig 18 éves vagyok, és mindig is elég izmos voltam, főleg, hogy 13 évesen kezdtem edzeni. És ismerem még izmos embert akinek nincs barátnője és nem is igen volt. De persze semmi dolgunk nincs innentől a világon. Bár fura, hogy én meg azt látom, hogy az 50 kilós páwaköcsögökre mennek a csajok, most akkor mi is van?...
2014. jún. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ugyanazért mint a fordított esetben. Ha egy nő szép lehet akármilyen gonosz, hisztis, beképzelt, aki gond nélkül megaláz, átver bárkit a férfiak akkor is bármire hajlandók érte. Egy kevésbé szép, de kedves, rendes lányt pedig emberszámba se vesznek. Csak neked fáj, hogy visszanyal a fagyi.
2014. jún. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Szóval összességében...nincs igazság ezen a planétán. :D
2014. jún. 11. 19:55
 8/14 anonim ***** válasza:
Miét, mi volna az igazság szerinted?
2014. jún. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Sok nő a bunkókra bukik nem az izmokra. A gyúrósok között pedig a bunkók aránya sokkal magasabb mint a normál populációban.
2014. jún. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az emberi párválasztás is a természeti törvények szerint zajlik, nem tudatos folyamat. Ezt nem lehet kijátszani hosszú távon. Aki ebben játszik, az biztosan veszít előbb-utóbb. Ja, és az izmoknak nincs ebben akkora szerepük mint gondolod.
2014. jún. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!