Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket nem idegesít?

Titeket nem idegesít?

Figyelt kérdés
Titeket nem idegesít, hogy ha kiírtok bármilyen kérdést válasz helyett csak okoskodást kaptok? Nekem már nagyon elegem van belőle, tudtommal nem azért találták ki ezt a weboldalt, hogy leszólják a kérdésfeltevőt és butaságokat írjanak...

2014. jún. 11. 19:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha eleged van, akkor nem kell kérdezni; mindenki olyan választ kap, amilyen a kérdése.
2014. jún. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
....Illetve akkor nemkell itt kérdezni!Mindenkinek van joga a véleményét leìrni....és nm ìrhat mindenki olyan vàlaszt,amit Te vàrsz!
2014. jún. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

De én teljesen normálisan kérdezek, és elvileg normális választ kéne kapnom rá, de egyesek annyira unatkoznak, hogy be kell szólogatni.

Például múltkor belinkeltem egy táskáról egy képet, és megkérdeztem hogy valaki esetleg tudja-e hogy Mo-on hol lehet ilyen táskát kapni, erre olyanokat írnak vissza, hogy milyen ronda táska, vagy hogy nem látod, hogy ezt csak egy vállra lehet venni, pedig direkt írtam hogy nekem olyan kell, amit hátra is lehet venni, és a képeken is jól látszódik hogy hátra is lehet venni azt a táskát.

2014. jún. 11. 19:58
 4/13 A kérdező kommentje:
De én azoknál a kérdéseknél a választ várnám, nem a véleményeket, ami szerintem elég logikus. Ha azt írom, hogy mi a véleményetek erről vagy arról, akkor az más.
2014. jún. 11. 19:59
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hát ilyen témában nem is szabad kérdezni, mert az ember akarva, akaratlanul is megkapja a hasonló válaszokat, ez velejár a másik ember megkérdezésének, bocsánat, hogy ezt mondom, de különösen, ha nőket (is) kérdez az illető.
2014. jún. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
És azért kérdezek itt, mert régebben sikerült megfelelő választ kapnom a kérdéseimre, de ez az okoskodás mostanában nagyon zavar.
2014. jún. 11. 20:01
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én válaszokat sem kapok:(
2014. jún. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy az még mindig jobb, mintha beszólnának.
2014. jún. 11. 20:06
 9/13 anonim ***** válasza:
Ez a kérdéstől függ. Rengeteg az idióta/értelmetlen/felvágós/általánosító kérdés, amikre máshogy nem lehet.
2014. jún. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
2014. jún. 11. 20:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!