Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket nem idegesít, ha...

Titeket nem idegesít, ha visszakérdeznek, hogy mit mondtatok?

Figyelt kérdés
Haverommal elmélkedtünk, hogy mik azok a helyzetek, amik a legjobban idegesítenek, és eszembejutott, hogy az nálam tuti top10-ben van, amikor pl mondok valamit és visszakérdeznek, holott azért nem hallotta az illető, mert épp ő p0fázott, vagy elment egy busz, vagy valami, értitek, amikor nem miattatok nem értik, hanem valami másért:D Mindig olyan érzésem van, hogy mit kérdez vissza, nem beszélek bénán, és tök rosszul érzem magam utána, elég gáz:D Ti nem utáljátok az ilyet?

2014. máj. 19. 21:44
1 2
 1/11 LaceR válasza:
Jaja engem is szokott idegesíteni. :D
2014. máj. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
De, főleg, ha valami kínos vagy épp nagyon fontos témáról beszélünk...
2014. máj. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván ha nem a te hibádból nem hallotta az illető, hanem mondjuk elment egy busz, akkor nem is az ő hibájából nem hallotta az illető. szerinted az neki milyen idegesítő lehet? A hallgató nem tudja nagyobbra nyitni a fülét, de te tudod nagyobbra nyitni a szád... És nyilván ha az ő hibájából nem hallotta (tehát közben pofázott) akkor valószínűleg nem érdekli. én nem szoktam ismételni magam ilyen helyzetben.
2014. máj. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mit is mondtál? Nem figyeltem. Épp a kék színeket néztem itt az oldalon.. :)
2014. máj. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem általában nem idegesít.Ha beszélt közben,nem érdekli amit mondok,szóval nem kérdez vissza.Ha meg busz stb miatt nem hallotta akkor nem ő tehet róla,szóval nem zavar,én is sokszor kérdezek vissza mert valami miatt nem hallom amit mondanak.
2014. máj. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha 1-1-szer megesik az nem gáz, vagy busz, stb miatt nem hallotta.


De volt már olyan, akivel sétáltunk, pofáztam, és minden második mondata az volt hogy visszakérdezett mit mondtam, na az már idegesített hogy mindent 2x kell elmondjak.


Meg volt egy kedvenc esetem, egyetemen egy sráccal meg csajjal beszéltem, és mondtam egy rövid sztorit asszem, erre a lány pislog rám, és odakérdez s srácnak, hogy te értetted mit mond?...Azt hittem megütöm :D

2014. máj. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 t_GaRami_a ***** válasza:
89%
Engem is szokott. Főleg, ha mondjuk fáj a torkom, vagy 2 perce se keltem fel és óbégatva kérdezik, hogy MI? Az annyira irritáló tud lenni.
2014. máj. 20. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát de basszus, ha annyiszor visszakérdeznek, hogy már idegesít, akkor csak te nem tudsz artikulálni.
2014. máj. 20. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 yoshimitcu ***** válasza:
49%
engem is idegesít, az is ha olyannal kell beszélgetni aki nem hall jól, és állandóan kiabálni ismételgetni kell magamat, nem is szeretek az ilyenekkel beszélni, van amikor amúgy is ideges vagyok és visszakérdeznek hogy mi, legszivesebben állonverném :)
2014. máj. 20. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem van egy ismerősöm, aki mindig visszakérdez.. eleinte azt gondoltam, hogy én beszélek esetleg érthetetlenül, de megfigyeltem, hogy az illető nem csak az én mondandómat kérdezi vissza, hanem kb. mindenkijét úgy 40-50%-ban. Ráadásul nem is úgy, hogy tőlem (vagy aki éppen beszélt) hanem a párjától kérdezi meg, hogy "mit mondott?"

Na ettől mászok a falra!

2014. máj. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!