Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk, Férfiak! Titeket mennyir...

Fiúk, Férfiak! Titeket mennyire idegesít az, ha a párotok lehajtva hagyja a wc ülőkét?

Figyelt kérdés
2014. jún. 8. 08:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire.
2014. jún. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Igazából én úgy tértem efölött napirendre, hogy én nem szoktam felhajtani. Mármint minek? Fölösleges fáradság, a végén úgyis visszahajtod, különben a nők idegesek lesznek, ha meg tudsz célozni, úgyse brunyálod le.
2014. jún. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Én is lehajtom. Kevésbé terjeng a szarszag.

(Na tessék, mostmár ezt is tudja rólam az NSA...)

2014. jún. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
70%

Most melyiket?

Amire ülsz, vagy amit még pluszban rá lehet?

Egyébként nem nagyon foglalkozok vele.

Ez a nők lusta disznósága, h ezen vergődnek.

Nevetséges.

2014. jún. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
67%

Most tényleg 2 értelmű a kérdés.

Lehajtva hagyja?

Hát az az alap. Amikor te ráülsz, akkor a wc "deszkára" ülsz, és nem a csupasz hideg wc kagylóra.

Vagy a tetejére gondolsz?

Szerintem az is jobb ha le van csukva, amikor nincs használva.

2014. jún. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
16%

Ez egy tipikus USA női agybaj, ami már itthon is honosítva lett!!


Ha egy nő másképpen nem tud belekötni egy pasiba, akkor jön ezzel!

Arról a nők sem tudnának egyformán nyilatkozni, hogy a wc melyik alkotóeleme, hogyan is álljon!!!

2014. jún. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
71%
Nem az az alap, ha le van hajtva? :D Amúgy aki ezen idegeskedik, annak baromi sz*r élete lehet. :D Akár le, akár fel, csak egyetlen apró mozdulat, kezet meg amúgy is kell mosni, tehát nem értem, ezen miért kéne bárkinek is idegeskedni. :D
2014. jún. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

.... :)

Engem nem érdekel hogy ki hogy hagyja és Én sem izgatom magam amiért felhajtva hagyom(olykor direkt is) .

Szóval a lényeg:Mindenki úgy hajtogatja magának ahogyan tetszik vagy ahogy használni akarja.Ha egy nő a kagylóra ül a deszka helyett az sosem a férfiak hibája!

2014. jún. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
74%

Lány vagyok és nálunk ez úgy megy, hogy én mindig lehajtva hagyom, öcséim pedig mindig felhajtva.


Nem zavar, de szerintem ha valakik ezen nagyon vitázni akar (de minek?), akkor inkább a nőnek van igaza. Nagyon kellemetlen tud lenni, ha a nő éppen siet, vagy este/reggel van és félálomba botorkál ki, hogy beleesik a kagylóba. A férfiaknál ezzel szemben mi a legrosszabb, ami történhet? Max. jut egy kicsi az ülőkére is, ami szintén a nőnek okoz kellemetlenséget, ha nem törli le.

Emellett pedig ahol kisgyerek is van, felelőtlenség felhajtva hagyni, mert ő lehet, hogy egyedül nem is tud kimászni, ha szegényke beleesett.

De mint mondtam, ezen teljesen felesleges vitázni, de egy párkapcsolatban tényleg az legyen a legnagyobb gond, hogy ki hogy hagyja az ülőkét...

2014. jún. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
56%

Én nő vagyok. Nem tudom, másoknál ez hogy működik, de akkor sejtem már. Én mindig felhajtom. Nem tudom miért, ahogy azt sem, miért a férfiaknak kellene lehajtani. Sosem értettem az ebből származó vitákat. Csak egy rövid, könnyed kézmozdulat felhajtani és kész.

(Fura. Most a saját nemem ellen beszéltem?)

2014. jún. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!