Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak, hogy megóvjam...

Egy naaagy fan kérdése:

Mit csináljak, hogy megóvjam a bátyámat?

Figyelt kérdés
A bátyámnak olyanok a "barátai", hogy legszívesebben felpofoznám őket, de sokkal idősebbek nálam és betegek, szóval arra foghatnák. Lehet, hogy tényleg azért ekkora marhák, de el akarom távolítani őket a bátyám közeléből. Semmi alkalmam nincs rá! :(

2014. jún. 12. 14:54
 1/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat a rossz fogalmazásért, de ideges vagyok...
2014. jún. 12. 14:55
 2/10 anonim ***** válasza:
de mit csináltak? pl.lány vagy mert akkor zaklathatak vagy ha fiú vagy akkor piszkálnak am.probálj meg vele elbeszélni hogy xy tegnap piszkált és miért ilyenek hasonló
2014. jún. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, és facebook-on olyat írt rám az egyik a BÁTYÁM fiókján (biztos megengedte neki, uramatyám), hogy az már zaklatás. Ha ezt mással csinálnák... A bátyám meg eltanulja ezektől a barmoktól! :(
2014. jún. 12. 15:28
 4/10 anonim ***** válasza:
és tudja a bátyád hogy ,,zaklatnak?'' mert ha nem mutasd meg neki a chat-et és mond el neki hogy ez nem normális dolog vagy a szülöknek de valakinek el kell mondanod...
2014. jún. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

A bátyám nem tudja felfogni, hogy ez komoly dolog. Azt mondta, hogy bocs, csak vicc volt.


Az anyám annyit tud, hogy rondán beszél, meg, hogy rondát írt face-en, de azt, hogy mit azt nem tudja.

2014. jún. 13. 13:55
 6/10 anonim ***** válasza:
Megkéne anyudnak mutatni mit ir facen
2014. jún. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Áh, minek? És hs kérhetem ne beszélj olyan dedósan. Anyudnak? Ez most komoly? :)
2014. jún. 14. 12:08
 8/10 anonim ***** válasza:

A barátait a testvéred válogatja meg, szerintem mutasd meg, hogy miket írtak, mondd el, hogy szerinted nem jóarcok a barátai, esetleg lógj velük, ha a bátyádat félted.

Mutathatnál neki alternatívát, más barátokat, vagy ajánlhatnál neki ismerkedési lehetőségeket.

2014. jún. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nincs rá lehetőségem. :/
2014. júl. 1. 23:25
 10/10 A kérdező kommentje:
És tudja, hogy ilyeneket írkálnak.
2014. júl. 4. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!