Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Minden ember dicsekszik...

Minden ember dicsekszik facebook-on? Ez a 21. század? Mire jó ez?

Figyelt kérdés
2014. jún. 12. 22:35
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
90%

szánalmasan félreértik a magyarok a facebookot,

kedvencem amikor elmennek valami putri étterembe és felrakják a képet a kajáról, hogy ők most azt eszik

hát ki nem szarja le?

2014. jún. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenki de a többség igen.

Mindez azért van mert a valóságban aki ismeri tudja, hogy sz.ar alak és ezt kompenzálja azzal, hogy facebookon fényezi magát...

2014. jún. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim válasza:
100%
Nincs fészbúkom... így nem idegesít a sok szánalmas, szaréletű nyomorék.
2014. jún. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

de ha meg nincs rádkenik, hogy terrorista-gyanús vagy pszichopata


sugallja a háttérhatalom és a médiája:


[link]

2014. jún. 12. 22:48
 5/28 A kérdező kommentje:
Sok munkaadó és pszichológus is egyetért abban, hogy aki nem regisztrál közösségi oldalakra, az gyanús.
2014. jún. 12. 22:49
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát én pl. nem csinálok ilyeneket, sőt nagy okos bölcsességeket se osztogatok meg, meg majd minden sz@rt. De vissza se igazolok olyanokat csak, h növelje az ismik számát, akikkel anno utáltuk egymást. Egyébként nem, nem ez a 21. század, és nem csak magyarok tesznek így. Viszont a magyarok mindig is szerettek dicsekedni. Csak most mind ez jobban szem előtt van, mint régebben.
2014. jún. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Ja, és a hszeidet most olvastam el kérdező. Igen, ha már magadnak való vagy, vagy kicsit más vagy, mint a többség akkor rád kenik, h gyanús és pszichopata vagy, meg ki tudja mik. :D Tojd le, én is meg kaptam már amúgy hasonlókat. :D
2014. jún. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

dicsekszenek sikeres vizsgájukkal, gyerekszületéssel,új karácsonyfával,ajándékokkal,új szerelemmel

esküvővel,új gyerekkel,új lakással, új autóval



(dinka bűnözők le is buknak így)

[link]



azzal senki nem dicsekszik, ha valami kár éri

2014. jún. 12. 22:53
 9/28 anonim ***** válasza:
És persze mindenki feltűnően boldog... :D, ha vki szintén nem tesz így, akkor jajj mi a bajod, öngyidepi hangulatod van?! :D :P
2014. jún. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
De amúgy kérdező képmutatás az egész fész, meg kell szokni, vagy, ha nincs rá szükséged nem kell beregizni és kész. Csak, azért felesleges, h bosszantson. Én csak a közeli ismik miatt járok fel, és senkit se követek, h miket oszt meg.
2014. jún. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!