Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Interneten sok a rosszindulatú...

Interneten sok a rosszindulatú ember? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Az lenne a problémám hogy lassan egy kommentet is félek elengedni mert folyon beszól valaki, ma egy egy oldalon végignéztem egy videot írtam egy pár sort és egy 50 év körüli ember oda írt pár bunkó dolgot. De a valóságban is ez a helyzet én el vagyok a világomba boldog vagyok,és bizonyos emberek folyton megjegyzést fűznek, mindenbe beleszólnak. És nekem ebből kicsit elegem van, engem nem érdekel más élete, akkor más miért szól bele az enyémbe?

21 században ez lenne az emberség? Mindenki a másik életével foglalkozik minthogy a sajátján javítana.

Bennem az a baj hogy kicsit jobban felkapom a vizet az ilyen dolgokon kicsit érzékenyebb vagyok, mit tegyek ha ilyen szituációba keveredek? 21/F

Örülnék ha valaki aki ilyenben rutinos adna pár tippet.



2014. febr. 11. 18:39
 1/9 Tengor ***** válasza:
Ne figyelj rá! A trollokat azzal tudod a legegyszerűbben leszerelni, hogy nem foglalkozol velük.
2014. febr. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

A valóságban ez már egy kicsit nehezebb de próbálom.

Az a baj hogy neten általában túl gyorsan írok és ha ejtek pár hibát odajönnek hogy 2-t betűt írtál 1 helyet és ilyen apró hibába belekötnek. 1 perc alatt 80 szót írok le és ha túl gyorsan írok néha ejtek pár nagyobb hibát is!

2014. febr. 11. 18:54
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha nem érdekel más élete,minek írsz más dolgaihoz hsz-t?
2014. febr. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

De most se én kezdem ,én azt csinálók amit akarok.

Nekem szükségem van pár tanácsra tipre hogy nőveljem az önbizalmam.

2014. febr. 11. 19:31
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha kirakod az életed, akkor bárkinek bármi joga megvan hozzátenni a véleményét, ugyanúgy, ahogy te is teszed.
2014. febr. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

De én nem csinálok ilyet ezen mit nem lehet felfogni!

Én csak nem tudok kezelni az ilyen dolgokat azért teszek fel kérdést mert szorongásom van! És ha szorongok könnyen dühös leszek és volt már dühkitörésem is.

2014. febr. 12. 20:31
 7/9 anonim válasza:
Ezt megértem. Nekem itt gyakorin csinálják ezt. :( Felteszek egy értelmes kérdést és kapásból letámadnak... :( Azért mert neki volt egy rossz napja, nem kéne más is bántani miatta.
2014. febr. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy megérted! Ne idegeskedj nem csak veled van ilyen! :) Nálam is van hogy 3-szor teszem ki ugyan azt a kérdést mire rendest választ kapok rá! :D
2014. febr. 15. 20:51
 9/9 Vadkorte81 válasza:
Mond miota erdekli a farkast hogy mit gondolnak rola a baranyok...
2014. márc. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!