Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Némelyik nőnek (lánynak)...

Némelyik nőnek (lánynak) miért fontosabb a magamutogatás, mint a jó ízlés?

Figyelt kérdés
Nem megyek bele a téma minden zegzugába, mert nem férne az oldalra... ami nálam mostanában kiveri a biztosítékot, az a tömegközlekedésen tapasztalható jelenség, amikor felkel az extrarövid nadrágot viselő lány az ülésről és alatta ott éktelenkedik egy undorító izzadtságfolt, illetve nem szövet ülés esetén a konkrét tócsa... hogy mi jár az ilyen nők fejében? Tudja, hogy tömegközlekedni fog, azt is tudja, hogy ha kirakja a ..csáját, akkor az oda fog nedvesedni az ülésre, ennek ellenére úgy gondolja, hogy ő még így is szexi, vagy mit..? Nekem konkrétan a gyomrom felfordul a p_csatócsáktól, ezek meg mintha mi sem történt volna... mire jó ez?
2014. jún. 13. 15:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Miert, a te segged nem izzad oda?
2014. jún. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
10%

Mondd, te hülye vagy? Mit képzelsz? Dögöljenek meg a hőségben, hogy Neked tetszenek? Na nehogymár Te mondd meg, mit szabad és mit nem.


Mondd, te hülye vagy?!

2014. jún. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%

Aki úgy érzi, hogy nem végtelenül undorító, hogy csupasz bőre ér egy bkv-s üléshez, az meg is érdemli.

Amúgy meg a legtöbb nő csak a férfiakhoz képest, a férfiak véleménye által tudja magát definiálni.

2014. jún. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
#3 sajnos.
2014. jún. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Első válaszoló, képzeld nem izzad oda, mivel bennem van annyi kultúra, hogy felvegyek egy térdig érő szoknyát, nagyon nagy mutatvány, mi?


Második válaszoló, csak úgy mondom, hogy az okfejtésed nettó butaság. Először is, sokkal jobban égeti a meztelen bőrt a nap, mint egy könnyű, lenge anyagú ruhát, másodszor sokkal jobban odaizzadsz a csupasz bőröddel mindenhová. Végül pedig igen, szeretném megmondani ezeknek a nőknek, hogy a pecsatócsájukat vagy töröljék fel maguk után, vagy ha már olyan nagyon fontos a lottyadt, narancsbőrös combokat mutogatni, akkor legalább terítsenek le maguk alá valamit! Undorító mások után az izzadt ülésre még ránézni is! Te élvezed? Szeretsz mások izzadtságfoltjában ülni?

2014. jún. 13. 17:20
 6/11 anonim ***** válasza:

Hé, sĐggfej, arra nem gondoltál, hogy nem mindenki akar térdig érő szoknyát hordani?

Most konkrétan azon pattogsz, miért nem mindenki olyan, mint kiskegyed. Ugyanmár, csapd le magad.

Van egy nagyon szép mondás erre: ha nem tetszik, ne nézz oda!

2014. jún. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"Nekem konkrétan a gyomrom felfordul a p_csatócsáktól, ezek meg mintha mi sem történt volna... mire jó ez?"


Érdekes, nekem nem fordul fel a gyomrom a nőktől, de mondjuk én heteroszexuális vagyok.

Az sem szégyen, hogy a kérdező undorodik a nőktől, a melegség nem szégyen, csak akkor ne nézze őket. Nézegesse szépen a férfiakat, legalább több nő marad nekem!

2014. jún. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Elolvastad volna, tudnád, hogy lány...
2014. jún. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%
Irigykedsz rájuk, ugye? Hogy ők jól néznek ki, te meg nem mersz feltenni egy ilyet, mert dagadt vagy, vagy van valami lelki becsípődésed (szentfazékság például), ami nem engedi...
2014. jún. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Elolvastad volna, tudnád, hogy lány..."


Bárcsak annyi forintom lenne, ahány kan a neten nőnek adja ki magát...

2014. jún. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!