Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem furcsa, ha egy lány rapet...

Nem furcsa, ha egy lány rapet (is) hallgat?

Figyelt kérdés
Szerintem ez nem éppen egy lányos műfaj... káromkodnak benne, sok szám annyiból áll, hogy "f_ck that b_tch", én pl. mégis szeretem. Persze inkább olyan számokat hallgatok, amiknek értelmes a szövege, és nem is csak ezt a műfajt szeretem, ennek ellenére néha furán érzem magam. Mit gondoltok, ha tudjátok, egy lány ilyeneket hallgat? Kncs olyan "elvárásotok", hogy lányosabb zenéket kellene hallgatnunk? 15/L

2014. febr. 28. 00:18
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
45%

Óó én is hallgatok :D


De inkább a busta félét :D


19/L

2014. febr. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
41%
Nagyon sok lány hallgat rapet, szerintem nem furcsa egyáltalán, főleg tini korban mikor világfájdalmuk van, szerelmi bánatuk állandóan, meg hasonlók ezért tetszik nekik a szöveg. (ami nekem is tetszett 12 éves koromban, aztán pár évre rá rájöttem hogy mennyire gáz és igénytelen káromkodás az egész szinte) A legtöbben kinőnek ebből.
2014. febr. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Szeritem nem fura! :)

Én 11 évesen kezdtem rapet hallgatni :)

Azóta is ez fekszik nekem :D

L/20

2014. febr. 28. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

"Lányos zene"

Serj Tankian, SOAD, The Rolling Stones, Linkin Park de Adele, Within Temptation és néha rap is.


Azt hallgasd ami tetszik :)


25\L

2014. febr. 28. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Miért lenne furcsa?
2014. febr. 28. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Nem furcsa!!! Én is 13-14 évesen kezdtem rapet hallgatni, 20 éves korom körül űztem is underground szinten, és a mai napig hallgatom. Amúgy már 30 vagyok. :)
2014. febr. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Szerintse se gáz. Mondjuk ha valaki busta-essemm-et nyomat..pff..na az minden csak nem rap.
2014. febr. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=hvOoZw8CHXU


Nem az. De kb innen kezdődik az igazi rap és sokan ezt nem tudják... :)

2014. febr. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy általánosságban furcsa, ha valaki rapet hallgat.
2014. febr. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
Miért lenne fura? Minek hallgassak ,,csajosabb'' zenét amikor azt hallgathat mindenki amit akar, én rap zenén nöttem fel és szeretem is,de minden müfajú zenét szeretek és nem érdekel ki mit gondol róla ,mindenkinek más az ízlése.Meg vegyük példának Missy Eliot-ot ,ö egy nagyon híres rapper nö (bocs a rövid ö-k miatt a gép nem engedi a hosszút)
2014. febr. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!