Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi szükséges ahhoz, hogy jó...

Mi szükséges ahhoz, hogy jó beszélgetőtárs legyen valaki?

Figyelt kérdés
Hogyan legyek jó beszélgetőtársnak? Csakmert sose leszek szimpatikus senkinek, nem keres aztán magától senki. Biztos nem tartanak jó beszélgetőtársnak.
2014. jún. 13. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Intelligencia és szellemesség.
2014. jún. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Érdeklődés, saját gondolatok, széles látókör és érdeklődési kör. Ezek a legfontosabbak szerintem.
2014. jún. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Legfurcsább ***** válasza:
megbocsájtás, elfogultság, szorgalmasság, akaratosság.
2014. jún. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tájékozottság, saját vélemény, jó kifejezőkészség. Ezen felül jöhet még az első által leírt intelligencia és szellemesség, az sem árt ha humoros vagy.
2014. jún. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Minden előttem leírt dolog igaz.

Mindemellett szerintem: Empátia, rálátás, képzelőerő, kreativitás, némi élettapasztalat, figyelmesség, türelem.

Akik azt mondták, szeretnek velem beszélgetni leginkább azt emelték ki bennem, hogy jó hallgató vagyok, könnyen át tudom érezni a helyzetüket, néha jó tanácsokat adok. A legtöbb embernek tetszik a kreativitás is, főleg, ha érkedes dolgokat tudsz kihozni belőle - de ez is emberfüggő.

2017. dec. 5. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!