Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan legyek szociálisabb és...

Hogyan legyek szociálisabb és közvetlenebb?

Figyelt kérdés
Egészen idáig inkább egyedül szerettem lenni és nem voltam közvetlen az emberekkel, inkább kerültem azt ,hogy valakivel szóba elegyedjek. Szórakozó helyekre sem járok szinte semmilyen szociális dologban nem veszek részt. Szeretnék ezen már változtatni és inkább egy központi figurává válni ami tudom nem egy gyors folyamat de nincs ötletem hogyan kezdjek neki és hogy miket kéne ahhoz tennem ,hogy bátrabb,határozottab legyek.

2014. jún. 13. 20:33
 1/5 anonim válasza:
100%

Kezd kicsiben és onnan építsd fölfele.

Nem írtad, hogy fiú vagy-e vagy lány, vagy a korodat, de ha mondjuk az alap szociális helyzetek is problémát jelentenek, először találkozz egy baráttal, barátnővel, valakivel akivel jól ismeritek egymást, és ott érezd magad jól és kényelmesen.

Ha ez megvan, próbálj egy kisebb társaságban (3-4 ember) a középpontba kerülni, ott magabiztosabb leszel, és ha valami nem úgy sikerülne ahogy szeretnéd akkor sincs nagy baj.

Ha segít, ihatsz is egy kicsit, de ha csak úgy tudod magad jól érezni akkor sokkal előbb nem vagy.

Abban nagyon igazad van, hogy ez egy hosszú folyamat lesz, és ne keseredj el ha néha-néha visszaesel mert ez teljesen normális.

Ha tudsz angolul itt van egy nagyon jó oldal ami nekem rengeteget segített [link]

2014. jún. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ amúgy 20 éves vagyok és fiú
2014. jún. 13. 21:03
 3/5 anonim válasza:
100%
Egyet értek az előttem szólóval, maximum annyival egészíteném ki, hogy ha beszélgetésbe elegyedsz valakivel, akkor próbáld meg teljes szívvel megérteni a mondandóját, de ne erőltesd a dolgot. A legtöbb ember erre vágyik: hogy őszintén megértsék és őszinte tanácsot kapjon. Ez egy jó kiindulási alap egy barátság kialakításához. :)
2014. jún. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Van introvertalt es extrovertalt tipus. Felesleges az akarat amellyel at akarunk kerulni a masik taborba...
2014. jún. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az első lépést a legnehezebb megtenni, utána sima ügy. Én is ilyen voltam és tudod hogy hogy változtam meg? Egyszer elkezdtem kotkodácsolni az osztályban :D
2015. márc. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!