Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az olyan embereknek, akik...

Az olyan embereknek, akik állandóan vihognak mindenen, valami fogyatékosságuk van, vagy miért csinálják ezt?

Figyelt kérdés

Az osztályomban is van egy lány, aki minden órán végig röhög...ha a tanár rászól, kiröhögi. Kihívják a táblához, ő meg majd' összeesik a röhögéstől. Már másoktól is kérdeztem az osztályból, hogy az a csaj fogyatékos-e, de azt mondták, nem tudják, de szerintük nem. De most komolyan, egy normális ember min képes röhögni még ilyenkor is? Mi a vicces abban, hogy a tanár kihívja a táblához? És nem ő az egyetlen ilyen ismerősöm, a volt osztályban is voltak ilyen emberek...

Szerintetek miért csinálják ezt?


2014. jún. 14. 10:10
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Én is ismerek ilyeneket, szerintem retardáltak.
2014. jún. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Kényszeres cselekvés. Nem betegség, de nem teljesen normális. Szerintem.
2014. jún. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
lehet :/
2014. jún. 14. 12:14
 4/5 Gorgo 20 ***** válasza:
100%
egyértelmű hogy a csaj ha figyelmet kap "izgalomba" jön lámpalázas lesz és így vezeti le majd kinövi
2014. jún. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hmm..erre még nem is gondoltam, de végülis egész logikus :o bár direkt ő szokta magára felhívni a figyelmet szünetekben is :|
2014. jún. 14. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!