Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan kezeled, ha a hátad...

Hogyan kezeled, ha a hátad mögött pletykálnak?

Figyelt kérdés

#oloi
2014. jún. 16. 16:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Egyszerűen leszarom őket. :)
2014. jún. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Sehogy. Mivel a hátam mögött teszik, és ha úgy teszik az legtöbb esetben nem szokott kiderülni. Ha kiderülne még is, akkor meg hát istenem, egészségükre, őket jellemzi, nem engem.
2014. jún. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
a pletyka közeli rokonságban áll az irigységgel
2014. jún. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 reptoid ***** válasza:
Ha ennyire foglalkoztat a dolog, hogy még kérdést is írsz ki róla, akkor gondolom olyan emberek teszik, akiktől rosszul esik. Valószínű jóban voltál velük, meg megpróbáltál esetleg nekik megfelelni, de itt az ékes bizonyíték, hogy el kell őket felejtened. Ha kibeszélnek, akkor nem érdekled őket (mármint a szó jó értelmében), innentől kezdve pedig neked sem szabad ezután egy percet sem foglalkozni velük. Kezdeni úgysem tudsz semmit a helyzettel, ha ezt akarják csinálni, tegyék, neked ettől ne legyen rosszabb, keress olyan embereket magad mellé, akik nem ezt teszik.
2014. jún. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Mint az első, leszarom őket.
2014. jún. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Lekaksizom. *.*
2014. jún. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Általában nem jut a fülembe. Ha valami mégis, akkor a reakcióm attól függ, milyen témában pletykálnak rólam. Ha az adott dolog érzékenyen érint, akkor rosszul, sértetten. ha semleges, akkor nem érdekesnek találom, hogy mi olyan nagy dolog van ebben, hogy az n dolgaimmal kell foglalkozni.
2014. jún. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
100%
Figyu emberek. Hogy tudjátok "leszarni"? Engem már-már a sírógörcs kerülgetett, amikor megtudtam hogy a barátaimnak nevezett izék olyan embereknek mesélnek el rólam dolgokat, akikkel khm... fogalmazzunk úgy, hogy nem vagyok jóban.
2014. jún. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
81%
Úgy, hogy tisztában vagyok az ilyen emberek lelki világával, és tudom, hogy azért beszélnek ki a hátam mögött, mert többre nem képesek. Nekik ez jutott. Neked pedig jusson az, hogy nem foglalkozol velük, hanem mész tovább az életben.
2014. jún. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
56%
B.sszál ki velük, tedd igazá, és a pletyka már nem is pletyka. ;)
2014. jún. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!