Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Leérettségiztem tegnap végleg,...

Leérettségiztem tegnap végleg, megkaptuk a bizonyítványt, a bankett másnapja van, eléggé fáradt vagyok. Ürességet éreztetek ilyenkor ti is?

Figyelt kérdés

Egyrészt vártam már ezt a napot is meg nem is. Suliba szerettem járni, megszoktam, első osztálytól fogva oda jártam. Azt vártam, hogy végre ne kelljen stresszelni hogy milyenek lesznek a vizsgák.

Nem kell többet oda járni, végleg vége. Rengeteg dolgot terveztem a nyárra, hogy mennyi mindent fogok csinálni, de azt érzem, hogy nincs célja az életemnek. Olyan hirtelen ért véget. :( Fáradt vagyok, szomorú, mindjárt elsírom magam, ezek vannak most bennem. 20/F


2014. jún. 18. 15:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló (meghatározó) események után gyakori a depressziós érzés.
2014. jún. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Itt az ideje új célt keresni! Ha valamit teljesítettem, gyakran én is ürességet érzek, úgyhogy keresek egy újabb kihívást. Pihend ki magad kicsit az érettségi után, a java még úgyis most jön ;) Foglalkozz a barátaiddal, stb...
2014. jún. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi, azért alapvetően nem vagyok annyira elkeseredve, mert okom sincs rá, csak utálom ezt az érzést, amikor valaminek vége, ami jó volt. :( A bankett is olyan hamar elment, pedig este 8-tól reggel 5-ig tartott.
2014. jún. 18. 16:57
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan ugyanezt éreztem. A sok szenvedés ellenére is, pedig hogy vártam, hogy vége legyen. Aztán mégis hiányzott. De szerintem ahogy elkezdődött a nyár hamar túl tettem magam a dolgon. :) biztos te is így leszel. :) és gratula!! ;)

24/L

2014. jún. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi. Most itt fekszem az ágyamban, és 14 év után többet nem kell majd felkelnem, bemennem. Mindig is utáltam korán kelni, de meg volt a szokásom, ejjj... Már most annyira hiányzik a közösség, a légkör, ami ha nem is volt tökéletes mindig, de egy átlag osztálytól messze jobb. 3 osztálynak is a részese lehettem, és nem bántam meg semmit.

Ha tehetném, most azonnal visszamennék elsőbe, ott ülnék az évnyitón a kedvenc bábommal a kezemben. Én itt éltem. És amit megszeretek, attól nagyon fájó szívvel tudok búcsúzni. :(

2014. jún. 18. 22:09
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

De gondolj arra, hogy az igazi barátságok, amik itt szövődtek, sose fognak véget érni :) Általános iskolából lassan 10 éve ballagtam, mégis tartom 2 nagyon jó barátommal a kapcsolatot, és rendszeresen találkozunk.


Nem tudom tanulsz-e tovább, vagy dolgozni fogsz, de akár így, akár úgy, vár rád egy csomó jó élmény még. Én az egyetemen igazán megtaláltam a helyem, jó fej emberek, programok, közösségi élet. A barátom pedig érettségi után dolgozni kezdett, de már új barátai vannak, eljárnak sörözni, egész nap hülyülnek benn :D


A fenti két dolgot azért írtam le, hogy lásd, bár nyilván ugyanolyan nem lesz, mint volt, de még biztosan fogsz jó közösségbe csöppenni.


A nyári terveidet pedig valósítsd meg mindenképp, és szervezzetek az osztállyal még valamit utoljára :)

2014. jún. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!