Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak meg rajtam kívül ilyen...

Vannak meg rajtam kívül ilyen fiatalok?

Figyelt kérdés

Akik imádják a földet a mezőgazdaságot. Én minden szabadidőmet a kertben töltöm, imádok kapálni, apolgatni a növényeket. :) manapság szerintem ez ritka sajnos. Legszívesebben ezt csinálnám teljes munkaidőben, ha lehetne.

24/L


2014. jún. 19. 09:45
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Hozzank johetsz kapalni.
2014. jún. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Merre laksz? Tudom hülyén hangzik de fel is adnám a munkámat, ha foglalkozhatnék a mezőgazdasággal... Persze ezt senki nem érti meg....
2014. jún. 19. 09:58
 3/9 anonim ***** válasza:
Én 10 évvel idősebb vagyok, és nem földműveléssel foglalkozom. Én is szeretem a növényeket gondozni, jó érzés a levegőn lenni, figyelni a növények fejlődését. Egész nap csinálni azért más dolog, de valószínűleg akkor is szeretném. De bennem is voltak/vannak ilyen vágyak. Egy önellátó, permakulturális kis gazdaság az álmom. :)
2014. jún. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Szia!


Az en noverem is pont ugyan ilyen.:D O a baratjaval egy "tanyan" el,hatalmas terulet,nagyon kiraly kertekkel.O most azon go.dolkozik,hogy ilyen iranyban tanul tovabb.Te nem gondolkoztal meg ezen?

2014. jún. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én 18 éves vagyok, és szintén imádok növényekkel foglalkozni, csak sajnos nem értek hozzá nagyon, de amit tudok, vagy megmutatják, hogy kell csinálni, azt szívesen megcsinálom. :)

Amit most nagyon szeretnék megtanulni, az a bizonyos növények szaporítása.

Én is szívesen foglalkoznék ezzel a jövőben, ebben is gondolkozom. :)

2014. jún. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Sajnos én mar dolgozom több mint három éve..:( így már nehéz nekiállni tanulni. De egyre erősebben gondolkodom, hogy márpedig tennem kell valamit mert megöl a bezártság. :)
2014. jún. 19. 10:32
 7/9 A kérdező kommentje:
Bárcsak én is 18lehetnék újra. :)
2014. jún. 19. 10:33
 8/9 anonim ***** válasza:

Dehogy késő! :) Én is így vagyok vele, irodai vagy egyéb belső térben végzendő munka szóba sem jöhet nálam, mert kikészítene.

Bár ha a négy fal között kéne dolgoznom, de mondjuk virágokkal foglalkozva, az nem zavarna. :D

2014. jún. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az a baj az ilyen jellegű munkákkal, hogy szellemileg nem kötnek le. Fél óra után már unom őket. Viszont a természetet szeretem nagyon, szívesen lennék erdőmérnök, de az a hajó már elúszott.


24F

2014. jún. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!