Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek normális hogy így...

Szerintetek normális hogy így érzek? Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Jó ideje keresgélek már munkát, de mellette nem fecséreltem az időmet: tanultam, továbbképeztem magam, hogy majd jobb legyek és "többet érjek" majd a munkaerőpiacon. Tegnap sikeresen levizsgáztam és úgy terveztem hogy pihenek egy-két napot és kitalálom hogy mit is akarok igazán csinálni. Mert rájöttem hogy aminek eredetileg tanultam, amilyen munkát kerestem idáig, az nagyon monoton és stresszes, és nem érezném magam benne motiváltnak.

És van egy hely, ahová még az év elején elküldtem az önéletrajzomat de nem kerestek vissza, én el is felejtettem. És két napja felhívtak hogy akkor hétfőn alá is írhatjuk a papírokat. Szóval lett egy munkám amit nem is akarok, és tudom hogy hatalmas felelősséggel fog járni kevés pénzért. Azóta alig tudok enni, nagyon feszült vagyok, csodálom hogy tegnap sikerült a vizsgám. Folyton sírok, úgy érzem hogy elveszítettem a "gondolkodási időmet" és egyik stresszes helyzetből most a másikba fogok kerülni. Sosem voltam még így kiakadva, de ezt próbálom nem kimutatni a családtagjaim felé.

Mégis mit tegyek? :S Annyira elegem van az életemből :S :(



2014. jún. 20. 09:38
 1/8 anonim ***** válasza:
A kevés pénz is több, mint a nulla...
2014. jún. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha ennyire rosszul vagy tőle,ne vállald el.Majd lesz másik!
2014. jún. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Bárcsak lehetne, de hallották hogy lesz munkám és most mindenki boldog. Kivéve engem. Olyan mintha ki lennék égve már most. Az előző két munkahelyemre vidáman mentem be és tudtam hogy ott akarok dolgozni, de itt... imádkozom hogy történjen valami csoda... És ez az ami aggaszt, ez a viselkedés sem jellemez engem, mindig is motivált voltam abban hogy dolgozzak, tanuljak. De most... bár sose jönne el a hétfő.
2014. jún. 20. 10:02
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, menj el, és közben keress másik, megfelelőbb munkát.

Lehet, hogy félelmed általában a munkahelyektől van, és ha ezt nem haladod meg, akkor munkanélküliként, pszichés problémákkal fogsz otthon ülni.

2014. jún. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nézd legalább keresel valamennyi pénzt. Nem kell innen nyugdíjba menned. Mellete pedig nyugodtan kereshetsz valami megfelelőbbet. Tekints rá úgy, mint egy újabb állomásra a célod felé. Nem kell szeretned, elég ha elviseled és elvégzed a munkád.
2014. jún. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne írj alá, semmi értelme pár fillérért tönkretenni az egészséged. Törekedj arra, hogy a másik szakmáddal találj gyorsan valamit
2014. jún. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az egész leírásodból csak a lényeget hagytad ki, tele van azzal, hogy te mit akarsz, te mit érzel, te, te, te... De mi van azzal/azokkal, akik eltartottak téged idáig, akikkel még tovább eltartatnád magadat, miközben te pihensz és kigondolod hogy mit szeretnél? Hányan vannak rajtad kívül a családban, mennyire van szükség arra a pénzre, amit itt megkeresnél? Ez sokkal, de sokkal fontosabb, mint hogy neked most nincs kedved dolgozni.
2014. jún. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem élünk rosszul szerencsére, és a normál költségeken kívül csak a tb-m meg a bérletem jelentett plusz kiadást. Amúgy majdnem mindegyikünk kap valahonnan pénzt, a szüleim fizut, a tesóim is én is megszerezzük apróbb munkákból a személyes költségeinkre való pénzt. Ezt csak azért írtam le hogy látsszon hogy nem kihasználom a szüleimet és ők sem ezt látják. Eléggé "rám épült" az élet itthon mostanában, nagyjából én szervezem az életünket, szóval pont azért is van egy kis feszkó, mert nem leszek itthon jövő héttől.

Ezért is kellett volna nekem még idő többek között, átszervezni mindent, és magamat is átállítani arra hogy olyan munkát találjak amit élvezek is. És ettől a helytől nagyon tartok :S

2014. jún. 20. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!