Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Normális, amit a legjobb...

Normális, amit a legjobb barátom iránt érzek?

Figyelt kérdés

A legjobb barátom egy fiú, és én egy ideje úgy érzem, nekem ő a tökéletes barát. Vele nem járnék, de ha lenne egy másik fiú aki olyan mint ő, csak egy kis plusszal, akkor belé szerelmes lennék.

A lényeg annyi, hogy őt nagyon szeretem, és biztonságban érzem magam mellette, és legszívesebben egész nap ölelgetném, de az a fura, ami most jön, és ezért meg leszek kövezve.

Nem szoktam róla fantáziálni, de ő az egyetlen személy akiben megbíznék, ha a szüzességem elvesztéséről lenne szó.

Normális?



2014. márc. 18. 12:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt azért érzed, mert benne megbízol, őt ismered már jól.
2014. márc. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kimondottan önző dolog. Egyszer szeretnél lefeküdni vele, mert félsz az első alkalomtól. A piszkosmunkát vele végeztetnéd, de járni nem járnál vele, esélye sincs egy szerelmi kapcsolatnak. Nekem is volt ilyen barátnőm, rövid úton leépítettem...

Nagyon nem fair dolog!!!

2014. márc. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A kettesnek igaza van. Ez szemétség és önzés lenne. Te mit gondolnál egy ilyen után a helyében? Akár a további szerelmi életét teljesen tönkreteheti...
2014. márc. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 haemorgen ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Szerintem ha testi kapcsolatra kerülne sor, akkor méltathatnád annyira a srácot, hogy adsz egy esélyt neki. Ellenben, ha várod a szőke herceget fehér lovon, akkor annak sok esetben az lesz a vége, hogy egy komolyabb ivászat után az egyik félig ismered félig meg nem cimbi megteszi, és utána jön még sok.

2014. márc. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne azzal legyél először, akiben megbízol, hanem azzal, akibe szerelmes vagy. Szerintem várd ki ezt az időt. Ez egy meghatározó élmény, nem mindegy, milyen emléked marad róla.
2014. márc. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 jaydee ***** válasza:
a felettem lévőekből szerintem az irigység szól. arra lennék kíváncsi hogy a srác érez-e irántad valamit, vagy legalábbis adott-e erre utaló jelet? Ellenkező esetben, melyik srác nem örülne ha odamenne hozzá egy csaj hogy, figyelj, én nem tudnék veled elképzelni semmi komolyat, de kormozz már ki légyszíves. Ha meg halálosan beléd van esve, az hogy megfektethet, még mindig több mint a semmi.
2014. ápr. 8. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!